Про долю Баки в «Месники: Війні нескінченності» Себастіан Стен дізнався від свого каскадера

Фінал «Месників: Війни нескінченності» позбавив кіновсесвіту Marvel декількох супергерой, серед яких виявилися Людина-павук, Чорна Пантера і Баки Барнс. Прямо у нас на очах ці хлопці перетворилися в пил. Під час недавнього виступу в шоу Jimmy Kimmel Live Себастіану Стена, що зіграв Зимового солдата, поставили запитання про те, як він дізнався про долю свого персонажа в Війні нескінченності. Дивно, але актор дізнався про свою екранної смерті в той день, коли вони знімали сцену, і розповів йому про це його каскадер. «Ну я насправді цього не знав», – сказав Стен. «Це і справді сказав мені мій каскадер Джеймс Янг в той день на знімальному майданчику. Він такий: «Добре, приятель, ну ти знаєш, що у нас буде цей килимок, і ти впадеш». І я подумав: «Зачекайте, впасти куди?» І він такий: «Ти знаєш, ти падаєш. Тому що це відбувається в повітрі … »І він так і не закінчив свою пропозицію».

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

Потім Стен зробив кілька рухів руками, імітуючи акт зникнення, що, звичайно ж, було б незрозуміло того, хто не знав про натисканні.

«Він такий:« Ентоні знає. Ентоні Руссо, один з братів режисерів», – продовжив Стен. «Отже, я підійшов до Ентоні і сказав:« Ентоні, що відбувається? »Він іде і каже:« Поговори з Джо ». Отже, я підійшов до Джо і запитав: «Ей, Джо, що відбувається?» І він відповів: «Розмовляв з Ентоні?» Я відповів: «Так, я знаю. Ну і що? .. »Він каже:« Ти просто збираєшся, ти знаєш … »І я такий:« Невже я вмираю? »Це було дуже загадково, але саме тоді я і дізнався».

Коли справа дійшла до прийняття рішення про те, які персонажі стануть жертвами клацання в кінці Війни нескінченності, творча картина кінофільму, безумовно, не поспішала, намагаючись вирішити, хто увійде в групу тих, що вижили, і як це вплине на прийдешні фільми.

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності» »

«До вибору вижили ми підійшли ґрунтовно, і пішло чимало часу на обговорення того, який вплив матиме смерть кожного героя на майбутні фільми», – сказала Трінх Тран, продюсер Війни нескінченності. «Ми завжди обговорювали клацання. Ми всі зійшлися на думці, що Танос потребував цьому легендарному моменті і комікси стали орієнтиром ».

До прем’єри «Месників 4» залишається півроку, а глядачі божеволіють від очікування. І не дивно, адже всі вони вірять, що якщо і не все, то велика частина героїв, буде повернута в майбутній картині, в тому числі і Баки. А що ви думаєте з цього приводу? Розкажіть нам в коментарях!

Ссылка на основную публикацию