Проблема загального простору Google


Проблема загального простору Google

Багато хто цікавиться, що трапиться, якщо перестати платити за додатковий простір Google. Станеться ось що: Google не буде видаляти файли користувача, але користувач сам буде змушений видалити деякі файли, поскільки завантажувати нові буде неможливо до тих пір, поки що використовується простір не буде відповідати квотою в 15 Гб (розмір квоти може бути різним у різних користувачів).

Проблеми загального простору Google полягає в тому, що це торкнеться також Gmail і Google+ Фото (Google+ Photos), а не тільки Диск (Google Drive). Раніше в Gmail було 10 Гб безкоштовного простору, всього 1 Гб в Picasa Web / Google + Photos і 5 Гб – на Диску. Фотографії розміром менше 2048 × 048 пікс. і відео коротше 15 хв. завантажувалися в Google+ Photos, розмір документів, електронних таблиць і презентацій, створених за допомогою додатків Диска, також не враховувався.

«Якщо ви вичерпаєте ліміт, у всіх сервісах будуть відображатися попередження. Цю проблему необхідно вирішити оперативно, інакше ви не зможете завантажувати нові документи на Диск або фотографії в Google+, а через деякий час в Gmail перестануть приходити і відправлятися листи », роз’яснює Google.

Сьогодні, коли Yahoo Mail пропонує 1 Тб безкоштовного простору, а Outlook.com «включає сховище електронної пошти, яке розширюється, щоб у вас було достатньо простору для листів. Це означає, що ваш поштовий ящик автоматично збільшується в міру необхідності », що надаються в Gmail безкоштовні 15 Гб аж ніяк не вражають. Можливо, Google хоче підштовхнути користувачів до того, щоб завантажувати файли на Диск, а не вкладати їх в листи Gmail.

Належний Yahoo сервіс Flickr пропонує 1 Тб безкоштовного простору для фотографій. «Ніяких обмежень по пікселям, ніяких відкидала форматів, ніяких стертих спогадів». Раптово умови Google зі зберігання фотографій блякнуть: простір не обмежена, але тільки для фотографій, які підходять за розміром.

Схоже, що в відношенні безкоштовного простору Google більше не лідер. Колись Gmail пропонував 1 Гб безкоштовного місця, в той час як головні конкуренти пропонували кілька мегабайт. Тепер ролі помінялися.

Ссылка на основную публикацию