Проблеми при реєстрації в месенджері Whatsapp та шляхи її вирішення

При реєстрації номера в можна зіткнутися відразу з рядом проблемами. У своїй більшості вони легко вирішуються самостійно, і на це буде потрібно не більше 10-15 хвилин. Тепер ви зможете вирішити всі проблеми, коли вам не вдається зареєструватися з даним номером Whatsapp.

Чим може бути викликана проблема з Whatsapp

Насамперед варто звернути увагу на правильність введення номера в поле. Часто користувачі просто забувають вказувати код держави, або ж ставлять зайві символи, наприклад, «+» на початку номера. Перевірте дані, що вводяться, після чого спробуйте повторно зареєструватися. У значній частині випадків після перевірки номерів вдається вирішити проблему, і далі все йде по накатаній. Проявіть терпіння. Не варто починати нервувати через хвилину після початку реєстрації. Не поспішайте видаляти або оновлювати додаток.

Смс з кодом підтвердження може прийти в протягом 10 хвилин з моменту введення номера і запиту даних. Краще заваріть собі чай, а в цей час вам, безсумнівно, прийде смс. Краще не пробуйте встановити Ватсап, перебуваючи за межами батьківщини. Швидше за все ви даремно витратите час. Більшість операторів просто не надішлють вам смс з необхідною для продовження реєстрації інформації до тих пір, поки ви перебуваєте в роумінгу. Якщо навіть після цього вам не вдається зареєструватися з даним номером Whatsapp, то слід звернути увагу ще на деякі нюанси.

Важливо! На вашому телефоні можуть бути встановлені деякі програми, які блокують отримання смс. Перевірте, і якщо такі знайшлися – краще відключити їх. Проблема також може бути викликана збоями в роботі мережі оператора: спробуйте ще раз.

Рішення проблем з Whatsapp: що робити, якщо не можу зареєструватися з даним номером

Рішення залежить від того, яка саме проблема виникла в процесі реєстрації. В абсолютній більшості випадків вирішити питання допоможе видалення і нова установка месенджера. Спробуйте просто перезавантажити телефон – це іноді вирішує проблеми з роботою цього додатка. У разі, коли не спадає смс, дочекайтеся проходження десятихвилинної терміну, і просто замовте дзвінок – дана функція з’являється автоматично. В крайньому випадку, можна звернутися в службу підтримки – там вам нададуть всіляку допомогу.

Ссылка на основную публикацию