Проблеми сумісності антивірусів з Windows 8.1 Preview

Хоча Windows 8.1 є оновленням, а не повномасштабної новою версією, в деяких випадках веде себе вона саме так. Зокрема, багато користувачів, які вже використовують попередню версію оновлення, зіткнулися з проблемою сумісності різних антивірусних рішень, включаючи Norton від Symantec, AVG, McAfee, Kaspersky і багато інших.

В ідеалі Windows 8.1 повинна бути сумісна з будь-яким апаратним і програмним забезпеченням, яке зараз без проблем працює на Windows 8 і Windows RT. Проте, бувають випадки, коли після виходу значного оновлення (в нашому випадку це Windows 8.1 Preview), певного апаратного / програмного забезпечення потрібні нові драйвера / апдейти для нормального функціонування, оскільки вони можуть залежати від конкретних частин операційної системи, які були змінені в новому оновленні. Windows 8.1 ще знаходиться в стадії розробки, тому помилки і проблеми з сумісністю просто неминучі, по крайней мере, до виходу кінцевого продукту.

Перше, що потрібно зробити, щоб впорається з проблемою, це відвідати офіційний сайт розробника антивірусного програмного забезпечення, перевірити наявність бета-версії, сумісної з новою версією ОС. Також пам’ятайте, що ви завжди можете звернутися в службу підтримки для отримання додаткової допомоги.

Нижче я перерахував кілька компаній, які вже пропонують тестові версії своїх майбутніх оновлень, які, будемо сподіватися, вирішать проблему сумісності з Windows 8.1.

  • Symantec вже випустила бета-версії своїх Norton 360, Norton AntiVirus і Norton Internet Security. Щоб завантажити одну з них, перейдіть.
  • Ще один розробник антивірусу, компанія AVG, також пропонує бета-реліз свого продукту, і ви можете завантажити його.
  • Користувачі McAfee можуть спробувати.

Примітка
Якщо ви є користувачам McAfee і AVG, вам будуть потрібні ваші облікові дані для завантаження антивірусного програмного забезпечення.

Нарешті, якщо ваш антивірус не сумісний з Windows 8.1, і його розробник поки не пропонує ніяких оновлень, я рекомендую вам використовувати «Захисник Windows» (Windows Defender) – вбудоване в операційну систему антивірусне рішення від Microsoft. Це чудова програма, яка забезпечує захист, яка практично однакова з рівнем всесвітньо відомих антивірусів.

Активувати це програмне забезпечення досить просто – єдине, що вам потрібно зробити, це видалити сторонній антивірус з вашого комп’ютера, і «Захисник Windows» автоматично почне свою роботу.

Якщо вам відомі інші антивірусні компанії, що пропонують бета-версію свого продукту, яка може допомогти користувачам, будь ласка, вкажіть це в коментарях нижче.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию