Profittask як заробляти, відгук і огляд сервісу

Сайт ProfitTask є сервіс для заробітку на виконанні певних дій, більшість з яких пов’язані з соціальними мережами: вступ до групи, лайки, підписки, коментування постів, скачування додатків тощо. Основні плюси сайту полягають в тому, що з роботою зможе впоратися навіть школяр і в короткий термін отримати невелику суму грошей.

Реєстрація в проекті ProfitTask

Реєстрація в проекті дуже проста, потрібно заповнити всього кілька рядків:

 • Email (обов’язково робочий, так як на нього прийде код підтвердження),
 • Пароль (потрібно ввести двічі).

Є і третій рядок промокод. Цей унікальний код можна отримати від людини, який запрошує зареєструватися в проекті, тобто реферера.

Важливо! Якщо при реєстрації був введений діючий код, то на бонусний рахунок відразу буде зараховано 50 гривень, виводити які можна поступово, виконуючи різні завдання рекламодавців. можна ввести мій промокод 10624185bad126eda63f.

 Після того, як всі поля будуть заповнені, потрібно поставити галочку на згоду обробки особистих даних і ввести каптчу (в більшості випадків потрібно вибрати фотографії з певними об’єктами: світлофорами, автомобілями і т.д.).

Після натискання на кнопку Зареєструватися на введену раніше пошту прийде посилання для підтвердження, перейшовши по якій активується робочий аккаунт. Далі можна увійти на сайт, ввівши пошту і пароль.

При першому вході виконавцю буде запропоновано вибрати, з якою саме метою він зареєструвався заробляти або створювати замовлення. Це ніяк не впливає на особистий кабінет, з нього безперешкодно можна як виконувати, так і створювати замовлення.

Після реєстрації бажано максимально докладно заповнити профіль і прикріпити найбільшу кількість соціальних мереж, тоді завдань буде набагато більше.

Сайти, схожі на ProfitTask

ПрофітТаск на перший погляд нагадує стандартні поштові букси, які також пропонують виконувати різні завдання за гроші, єдина відмінність в тому, що ProfitTask платить в кілька разів більше за виконання аналогічних завдань.

Серед схожих можна виділити:

 • Wmmail,
 • Seosprint,
 • WMzona,
 • Neobux,
 • і багато інших.

Також є схожі сайти, які пропонують заробляти через соціальні мережі:

 • Vktarget,
 • Socpublik,
 • Qcomment,
 • ForumOK,
 • Vkserfing.

Перераховані вище сайти пропонують до виконання аналогічні завдання тим, які представлені на ПрофітТаск, відрізняється тільки кількість і вартість в більшу або меншу сторону.

Як заробляти на ProfitTask

Сервіс пропонує досить велика кількість способів заробити гроші. Працювати можна як через сайт, так і через додаток, завантажити яку можна абсолютно безкоштовно прямо на сайті. В додаток будуть приходити завдання які можна брати в роботу або відмовитися, якщо воно не подобається або занадто складне. ПО створено для зручності самих користувачів, завдань в ньому не більше, ніж на сайті.

Заробляти в проекті можна на виконанні наступних дій:

 1. На відвідинах. Тут все просто, потрібно просто перейти по посиланню і подивитися сайт, оплата мізерна всього кілька копійок, але це в кілька разів більше, ніж на класичних буксах.
 2. На виконанні звичайних завдань. Завдання є найрізноманітніші від лайків до установки додатків, реєстрацій і написання коментарів. Розбіг в ціні теж величезний від гривень до десятків, а в окремих випадках і сотень гривень.
 3. На виконання покрокових завдань. На відміну від звичайних ці завдання вимагають виконання послідовний дій, кожне з яких окремо оплачується. Вартість одного кроку в середньому 1 рубль. Деякі такі проекти можна виконати за одну-дві хвилини і отримати непогану суму.
 4. На відеозаданіях. Для виконання необхідно записати відео рекомендаційного характеру про продукцію або послугу рекламодавця. Вартість коливається в межах від 10 до 50-ти гривень.
 5. На модерації. Для особливо відповідальних виконавців, які виконали сумарно понад 200 завдань стає доступна модерація завдань. За один перевірений проект платять 10-20 копійок. Трохи, але і робити практично нічого не потрібно.

Важливо! Модератор, який неуважно перевіряє завдання може втратити доступ до модерування без права відновлення.

Способів заробити на сайті ПрофітТаск дійсно багато, кожен знайде щось для себе. З деякими впорається навіть дитина, а деякі вимагають деякої вправності і умінь.

Скільки можна заробити на ProfitTask

Більшість виконавців, які приступають до роботи на сайті, задаються питанням про максимальну суму заробітку, на яку можна розраховувати. Для цього важливо знати розцінки на виконання завдань. А починаються вони від півтори гривні за найпростіші дії, такі як лайк, репост, вступ до групи тощо.

Ціна на завдання варіюється в залежності від складності та може становити як 15 копійок, так і 15 гривень.

За установку програми виконавцю платять від 5 до 14 гривень, що, до речі, набагато більше, ніж на багатьох інших аналогічних ресурсах.

Розмір доходу буде залежати від того, який тип завдань вибере працівник особисто для себе. Якщо постійно брати завдання за 1.5 гривень, то на великі суми розраховувати не варто. Так, на виконання йдуть лічені секунди, але на сайті такий вид завдань не нескінченний, рано чи пізно вони закінчуються. Але цілком можна заробити за дві години 30-50 гривень.

Якщо ж братися за більш оплачувані завдання, то 200 гривень за день далеко не межа. А так же дохід залежить від кількості підключених соціальних мереж.

Увага! Досягнення доходу в 200 гривень займе досить багато часу, заробити таку суму за годину практично неможливо.

Як вивести гроші з ProfitTask

Вивести гроші з сайту можна на 4 платіжні системи:

 • Вебмані (min. 15 гривень, комісія 0%)
 • Яндекс.Деньги (min. 16 гривень, комісія 2-4%)
 • Ківі (min. 16 гривень, комісія 2-4%)
 • Пейер (min. 15 гривень, комісія 1%)

Висновок здійснюється тільки в грівенх РФ.

Важливо! Висновок на Яндекс.Деньги доступний тільки для громадян РФ.

Для виведення необхідно натиснути кнопку Вивести гроші, яка розташовується зліва над загальним балансом рахунку.

Партнерська програма ProfitTask

На сайті передбачена досить щедра партнерська система, яка пропонує заробляти 10% від заробітку або витрат рефералів.

Реферальні відрахування нараховуються на окремий рахунок і стають доступні висновку тільки при подоланні порога в 50 гривень.

Сервіс для заробітку ПрофітТаск пропонує виконавцям швидко і легко заробити невелику суму грошей без вкладень, але не може стати основним джерелом доходу.

Ссылка на основную публикацию