Програма для перегляду паролів – Dashlane

Dashlane – це програма визначення паролів і їх генерації. Така собі захисна утиліта, яка допомагає створювати безпечні паролі, зберігає їх і використовує при необхідності. Подібне додаток дуже до речі буде, якщо ви є активним користувачем інтернету, в тому числі проводите фінансові операції і т.д.

Якщо у вас виникло питання, Dashlane що за програма, тоді ви швидше за все її самостійно не встановлювали, але придбали внаслідок неуважності при установці іншої програми. Такий маркетинг називається бандлінгом, тобто установка додаткового ПЗ до актуального для вас. Сам спосіб установки викликає протилежну реакцію, таке відчуття, що замість захисту вам нав’язали утиліту, але вона все одно корисна з деяких причин.

Dashlane – нешкідлива програма для перегляду паролів і інших операцій з ними. Вона не займає ваші системні ресурси, нічого не краде і т.д. Працює утиліта по аналогії з LastPass, але має і деякі відмінності.

Програма Dashlane, якщо в ній авторизуватися, імпортує всі паролі з браузера в захищене сховище і коли ви не знаєте, що робити, якщо забув пароль облікового запису, тоді вам необхідно користуватися саме зазначеної утилітою, яка містить паролі.

Перегляд паролів

Так як Dashlane позиціонується як менеджер паролів, то подивитися пароль, створити його або змінити не складає труднощів. Сама програма має функцію подвійний авторизації, системою попередження злому і аналізатором паролів.

Що робити, якщо забув пароль від ВК або іншої мережі? – Ви можете просто подивитися його в основному меню програми на вкладці «Passwords». Йти всередину утиліти можна, якщо натиснути на відповідне розширення або в треї на іконку.

Тепер вам допоможе дізнатися паролі на комп’ютері програма Dashlane, яка не вимагає ритися в настройках браузера і більш того, допоможе оптимізувати дані для входу так, щоб вони були стійкі до злому. Автоматично при реєстрації відкривається спливаюче вікно в браузері, де ви можете згенерувати пароль, який потім збережеться в саму програму.

Що робити, якщо забув пароль від пошти? – Фільтрувати вікно з паролями за потрібною вам параметру або просто в пошуку наберіть сайт, до якого потрібно отримати доступ. Потім, знайшовши потрібний елемент, натисніть правою кнопкою і виберіть «Copy password» при необхідності теж можна зробити і з логіном. Звідси ж можна і перейти на сайт.

Інші можливості Dashlane

У Dashlane крім питання, що робити, якщо забув пароль, виникає інша необхідність, як створити правильний ключ. Сам генератор можна налаштовувати, але це потрібно зробити перейшовши в налаштування програми, тут можна вказати чи будуть використовуватися спеціальні символи і довжина пароля. За замовчуванням спец символи не використовуються, а довжина становить 12 символів. Для більшої впевненості краще збільшити поріг до 16-и.

Також у вікні програми є пункт «Security Dashboard» – це така статистична вкладка, де показується рівень вашої захищеності та рекомендації щодо усунення проблем. Ненадійними паролями вважаються: однакові, короткі, ті, які не містять цифр, букв в різних регістрах і символів. Злом таких акаунтів дуже ймовірний, тому вам необхідно захиститися.

Більше вам не доведеться шукати, як подивитися збережені паролі, адже вони будуть автоматично використані при аутентифікації. Менеджер виконає все за вас і внесе необхідну пару в поля заповнення.

Також в Dashlane існує додатковий ступінь захисту для онлайн-банкінгу. Тепер навіть, якщо зловмисник розбереться, як дізнатися пароль, він все одно не отримає доступу до вашого гаманця. Друга ступінь захисту – це QR коді, який потрібно обробити через мобільний камеру.

Якщо ви хочете перейти від одного менеджера до Dashlane, вам не доведеться шукати, де подивитися пароль, а потім вручну переносити інформацію. Існує функція імпорту даних з більшості конкурентних рішень.

Сам додаток не тільки підкаже, як подивитися пароль на комп’ютері, але і допоможе його замінити, якщо є така необхідність, в автоматичному режимі. В основному це стосується незахищених акаунтів, краще скористайтеся рекомендаціями програми. Автоматичне оновлення пароля є для 500 популярних сайтів.

Сам менеджер крім того, що створює паролі, він же і контролює їх конфіденційність. Всі дані міститися в сховище, яке захищене двох ступінчастою захистом і Dashlane контролює, в разі необхідності сповіщає, що хтось намагається зламати або зламав пароль на якомусь сайті.

Існує можливість поділитися якоюсь парою, називається функція «Share Item», користуватися їй потрібно з обережністю і не пересилати паролі знайомим і т.д., хоча це зручно для якихось корпоративних питань. Ви можете задати рівень доступу для інформації, що передається від простого використання до повних прав, які включають можливість редагувати, переглядати і навіть обмежувати доступ.

Ось ми і розібралися не тільки, як подивитися пароль, але і як використовувати менеджер Dashlane за призначенням. Подібне рішення дозволяє вам тримати руку на пульсі безпеки і бути максимально захищеними від зломів.

Ссылка на основную публикацию