Програма для перевірки битих пікселів

Вітаю Вас на своєму блозі!
Dead Pixel Tester – програма для перевірки битих пікселів. Якщо сказати простіше, то програма DPT потрібна для перевірки екранів рідкокристалічних моніторів на наявність неробочих пікселів. Це основний тест для перевірки справності екрану монітора.
Перевірка на биті пікселі, це перше що потрібно зробити, при покупці нового монітора в магазині, майте це на увазі, коли будете купувати собі монітор, вірніше сказати, коли будете купувати собі будь-який монітор, завжди перевіряйте його.

Програма Dead Pixel Tester дуже проста у використанні, не вимагає установки і абсолютно безкоштовна. Основне завдання програми забарвити екран монітора в один колір, червоний, синій, чорний і т.д. І на тлі цього кольору потрібно дивитися, чи весь екран забарвлений в даний колір.

Якщо весь екран чорний, а якась точка світла, то значить цей піксель не відображує потрібний колір. Такий монітор краще не купувати. Якщо ви помітили такий піксель вже на своєму старому моніторі, то тут вже нічого не поробиш, це не ремонтується.

І так, як працює програма Dead Pixel Tester.

При запуску програми з’являється головне вікно, де знаходяться всі кнопки управління програмою. Для запуску тестування потрібно прибрати основне вікно програми. Зробити це можна так:
Натиснути на хрестик в правому верхньому куті вікна програми;
Натиснути клавішу ESC;
Натиснути праву кнопку миші;

Потім просто клацайте лівою кнопкою миші по екрану і фон буде змінюватися. Або натискайте клавішу “С” в латинській розкладці, фон також буде змінюватися.
Управляти програмою можна за допомогою гарячих клавіш. Тільки спочатку потрібно переключити розкладку клавіатури на латиницю, інакше гарячі клавіші не працюють.

C  або ліва кнопка миші – зміна кольору на екрані;
P – вибір візерунка, який буде відображатися на екрані монітора;
T – показати, приховати курсор;
ESC  або права кнопка миші – показати, приховати вікно програми;
M – позначити битий піксель;
S – вибір кольору для тестування, ліва кнопка миші вибирає основний колір, права колір візерунка;

Наприклад, якщо ви вибрали основним кольором синій, а колір візерунка червоний,

то візерунок вийде приблизно такий.

E – виводить на екран маленькі прямокутники, які швидко змінюють свій колір. Я так і не зрозумів навіщо вони потрібні.
H – виводить вікно довідки і опису програми.

Все англійською мовою написано, але дещо зрозуміло і так, а дещо і в процесі роботи стає ясно.

Щоб вийти з Dead Pixel Tester, відкрийте вікно програми і натисніть кнопку “Exit: DPT”. Потім натисніть кнопку “NO” і вікно програми закриється. Якщо натиснете “YES”, то вікно програми теж закриється, але відкриється сторінка розробника цього софта, якщо вам це не потрібно, то не натискайте “YES”.

Загалом програма Dead Pixel Tester досить проста, але і потрібно від неї не так вже й багато. Дана програма обов’язково повинна бути в арсеналі будь-якого користувача ПК. Завантажити ви її можете з сайту розробника або у мене на сайті.
Знайдете ви її на цій сторінці.

Вітаю Переможців конкурсу “Кращий коментатор” за січень!
1 місце – Повз 57 коментарів;
2 місце – Антон Дишлюк 56 коментарів;
3 місце – Лілія 48 коментарів;
4 місце – Валентин 22 коментаря;

Прошу вас нагадати мені через форму зворотного зв’язку номера ваших гаманців Webmoney, для отримання призу.

Ссылка на основную публикацию