Програма для персоналізації windows 7: установка та опис можливостей

Напевно, я ні для кого не відкрию Америку, якщо скажу, що операційна система Windows 7 вийшла в декількох версіях. Найпростіша, з мінімальними «наворотами» і інтерфейсом – Windows 7 Starter, більш розширена версія – Windows 7 Home Basic, ну, а максимально можлива – Windows 7 Ultimate. З огляду на те, що перші дві версії дуже спрощені, то панель персоналізації в них відсутній. Це, в свою чергу, робить примітивним їх зовнішній вигляд, а неможливість зробити його більш привабливим, багатьох пригнічує.

Проте, якщо ви не хочете переплачувати, купуючи Windows 7 Ultimate, і вам цілком достатньо потенціалу початковій версії і домашньої базової, раджу відкрити для себе таку корисну річ, як програма для персоналізації windows 7.

Установка програми для персоналізації windows 7

На сьогоднішній день її без зусиль можна знайти і скачати в інтернеті. Після того, як ви це зробите, то побачите в контекстному меню з’явилася кнопку “Персоналізація”. Натисніть на неї, і побачите вікно, в якому передбачені всі можливості для вдосконалення інтерфейсів вашого комп’ютера. До речі, хочу відзначити також і той момент, що програма для персоналізації піде не тільки в 64-х бітових версіях ОС, але також і в 32-х бітових версіях.

Можливості програми для персоналізації

Отже, з чим же здатна впоратися дана програма?

Наприклад, в початковій версії Windows 7 можна встановлювати робочі шпалери в популярному форматі jpg. Вони можуть бути розташовані як по центру, так і розтягнуті, забруковані і т.д. Крім того, передбачена можливість повернути стандартні шпалери версії Starter, натиснувши на кнопку скидання.
Що стосується версії Home Basic, то тут, наприклад, можна встановити суцільні однотонні оформлення. Така ж функція доступна в Windows 7 Ultimate. Крім цього, можна варіювати дозвіл екрана, підлаштовуючи його для своїх потреб. При бажанні можна також налаштовувати необхідні параметри облікового запису, а також можливо ще включити режим гібернації і багато іншого. З цими та іншими функціями ви можете ознайомитися особисто в панелі персоналізації.

До речі, якщо раптом виникне така потреба, як і в випадку з початковою версією, можна скористатися кнопкою Скидання і повернутися до заводських налаштувань базової домашньої версії.

Як бачите, не обов’язково переплачувати гроші за розширену версію ОС, можна насолоджуватися можливостями програми для персоналізації Windows 7.

Ссылка на основную публикацию