Програма для створення дизайну інтер’єру 3D

Ви задумали ремонт? Чи збираєтеся оновити обстановку в квартирі або просто зробити перестановку? Звичайно, перш за все потрібно спланувати. Отже, озброїмося олівцем, папером, лінійкою і калькулятором … Хоча, тепер це все не потрібно, тому що розроблені зручні і функціональні програми, такі як. У цій програмі ви можете спланувати дизайн кімнат, інтер’єру, розставити меблі. Результат ви повинні надрукувати на аркуші паперу або збережіть в PDF. Тепер ви можете замовити меблі, передати будівельної компанії, чоловікові або всім відразу, щоб вони втілили ваші мрії

Дизайн інтер’єру 3D – це відмінна програма від розробника AMS Software, має безкоштовний тестовий період. Дуже проста в обігу, розрахована на звичайного користувача.

Завантажити програму:

Як встановити програму Дизайн інтер’єру 3D

Після скачування файлу, запускаємо установку подвійним кліком і тиснемо кнопку “Далі”. Дивіться скріншоти:

Як створити дизайн інтер’єру в програмі

 1. Відкриваємо програму. Натискаємо “Створити проект”. Ви можете також вибрати одну з типових планувань, і, якщо ви вже працювали в програмі раніше, то можете вибрати один зі збережених проектів.
 2. Початок роботи – намалюйте кімнати вашої квартири. Це можна зробити двома способами:
  • малюємо за допомогою мишки стіни кожної кімнати. Клік мишкою – в кутках кімнати, закінчуємо малювати в точці, з якої почали креслення.
  • Другий спосіб малювання кімнати – виберіть в меню справа “Додати кімнату”. Вам буде запропоновано варіанти кімнат – “квадратна”, “прямокутна”, “L-образна” та інші Після додавання кімнати, ви можете її перемістити, змінити форму (виділіть кут кімнати і потягніть в потрібну сторону), розміри (виділіть сторону кімнати і потягніть в потрібну сторону).
 3. Через це ж меню додавайте вікна, двері, арки, перегородки, меблі. При додаванні окремих елементів інтер’єру не забувайте заходити в “Властивості” об’єктів, тут ви можете задати колір стін, шпалери, вид меблів, гарнітура, форму, розміри вікон і профіль і багато іншого. При додаванні об’єктів, ви можете їх повертати – клікніть для цього мишкою по жовтому колі. Для видалення і дублювання об’єктів товуйте правою кнопкою миші.
 4. Види перегляду в програмі “Дизайн інтер’єру 3D”:
  • План приміщення
  • Вид в 3D
  • Віртуальні візит – прогуляйтеся по кімнатах всередині приміщення.
  • Скористайтеся клавішами ALT + Entr для перегляду в повноекранному режимі. Вихід з повноекранного режиму – ESC.
 5. І останнє – збереження результатів в PDF або в форматах зображення – JPEG, PNG, BMP, збереження проекту і друк доступні в платних версіях програми. Дякую за увагу!
Ссылка на основную публикацию