Програма для відображення fps в іграх

Всім привіт! Сьогодні вирішив в даній статті вам розповісти про програму, яка відображає fps в будь-якій грі.

В інтернеті існує багато різних програм, але я все перераховувати не буду і розповім тільки про MSI Afterburner. Дана програма дозволяє не тільки відображати fps в іграх. але і розганяти відеокарту, але мова сьогодні буде не про розгін.

Де завантажити MSI Afterburner?

Дану програму завантажуєте з офіційного сайту msi в розділі «Завантаження»

Звертаю вашу увагу, що файл установки як зазвичай знаходиться в архіві, але даний файл установки буде папці з цифровим назвою 4.5.0 (на 29 травня 2018, згодом версія програми може змінюватися) і її потрібно витягнути з архіву наприклад як я на робочий стіл, так що якщо ви не отримаєте папку, то установник може не запуститися.

установка

Тепер встановлюємо програму, тут все як завжди, АЛЕ в даному розділі

обов’язково повинні стояти всі галочки на «MSI Afterburner»І на«Riva Tuner»Без додаткової програми Riva Tuner fps в грі відображатися не буде і в програмі« MSI Afterburner »не з’являться додаткові вікна і функції для настройки FPS. Це обов’язковий момент, до речі про обов’язкову установку Riva Tuner для fps в іграх я в інтернеті майже не знайшов.

Після завершення установки «MSI Afterburner» з’являється нове вікно інсталятора

Ось зараз з’явився установник Riva Tuner, спочатку я думав, що це повторна команда установника MSI Afterburner і проігнорував установку і через це у мене не відображалися додаткові функції для настройки FPS, вообщем натискаєте ок і встановлюйте Riva Tuner.

Налаштування

Запускаємо «MSI Afterburner» і заходимо в налаштування

Переходимо у вікно «моніторинг»

Тут в списку вибираємо потрібну опцію для відображення в грі, наприклад температура ДП (відеокарти), вибираємо цей пункт і внизу ставимо галочку на «Показувати в ОЕД»

Точно також можете вибрати наприклад «температура ЦП»Та інші, головне при виборі параметра не забувайте ставити галочку на«Показувати в ОЕД»Натискаєте ок.

Увімкніть обмін FPS

Налаштування фпс називається «Частота кадрів«, Спочатку поряд з нею галочка не варто і тому її потрібно поставити

щоб внизу нам стала доступна опція «Показувати в ОЕД«.

Тепер в іграх у вас повинна бути така ось картина

У верхньому лівому кутку відображається інформація про фпс і інших параметрах. Конкретно я встановив температуру і завантаження відеокарти GPU, температуру і завантаження процесора ЦП і відповідно фпс, він найнижчий.

Для зміни розміру значків потрібно зайти в програму Riva Tuner

в налаштуванні On-Screen Display zoom регулюєте розмір значків

Важливо!

Програма «MSI Afterburner» повинна завжди працювати, щоб фпс відображався в грі.

Сподіваюся я відповів на ваше запитання про те, як тепер відображати фпс в іграх. Якщо щось незрозуміло задавайте питання в коментарях.

Ссылка на основную публикацию