Програма для зняття летсплеев. Fraps або Bandicam

Вітаю всіх відвідувачів мого сайту, сьогодні ми розглянемо, яка програма для зняття летсплеев найкраще підходить для цієї мети.

Взагалі, існує дві основні програми, за допомогою яких найкраще записувати летсплеі – це Fraps і Bandicam. У цій статті я проведу невелике порівняння даних програм, винесу на розгляд їх основні плюси чи мінуси і в кінці зроблю висновок, в якому буде сказано, яка з них найкраще підходить для запису летсплеев.

Заздалегідь попереджаю, що можливо Ви не погодитеся з моєю думкою – і це цілком нормально. Всі люди різні, і всім, так би мовити – не догодиш.

Отже, давайте приступимо до розгляду першої програми для запису летсплеев, під назвою Fraps.

Програма для зняття летсплеев Fraps

Fraps – це популярна програма, призначена для зняття відео і летсплеев з комп’ютера. З її допомогою Ви легко і без особливих зусиль можете записати гарне відео у високій якості що, безсумнівно, є великим плюсом. Але за це Вам доведеться заплатити великим об’ємом вільного місця на жорсткому диску, тому що записане за допомогою Fraps відео матиме досить велику вагу. Тому, перш ніж приступати до запису відео за допомогою Fraps, упевніться, що на Вашому комп’ютері є достатня кількість вільного місця.

Читайте також:

Інтерфейс програми Fraps зручний і інтуїтивно зрозумілий, хоча по початку і може вводити в здивування непідготовленого користувача.

Хоч Fraps і володіє досить широкими можливостями налаштування, але його не радиться застосовувати на вже дуже старих комп’ютерах. Справа в тому, що під час запису Fraps сильно навантажує комп’ютер, чому сильно падає кількість кадрів в секунду (FPS). Найкраще, в цьому випадку використовувати Bandicam, тому що він не так сильно завантажує систему і може застосовуватися на всіх, навіть самих старих комп’ютерах.

До основних плюсів Fraps можна віднести:

+ більшої популярності серед користувачів в Інтернеті.

+ гарна якість записуваних відео.

+ зручний інтерфейс.

До основних мінусів Fraps можна віднести:

– велику вагу знятих відео.

– сильне навантаження системи під час запису.

– високу ціну (37 доларів).

висновок. Програма для зняття летсплеев (відео) Fraps є однією з кращих програм в своєму роді, якою користується велика кількість користувачів в Інтернеті. Якщо Ви хочете знімати летсплеі і у Вас є комп’ютер, що володіє середніми або вище технічними характеристиками, а так же містким жорстким диском, то раджу для цієї мети вибрати саме Fraps.

Читайте також:

Програма для зняття летсплеев Bandicam

Bandicam – це програма, що дозволяє, як і в випадку з Fraps, робити захоплення відео з робочого столу комп’ютера. Головна її відмінність від Fraps в тому, що записані відео мають дуже низьку вагу. Можна подумати, що якщо відео мало важить, то воно має погану якість, але це не так. Істотної різниці між відео, знятим за допомогою Fraps і Bandicam немає, в чому Ви можете переконатися, встановивши і протестувавши ці дві програми.

Інтерфейс програми Bandicam досить простий і зрозумілий навіть починаючому летсплейщіку. Ті користувачі, хто погано володіє англійською мовою, можуть у будь-який момент встановити русифікатор, який зазвичай йде в комплекті з програмою.

Якщо говорити про системні вимоги і навантаження на систему при записи, то Bandicam в цьому випадку значно обходить Fraps, в чому йому можна поставити додатковий плюс. На відміну від Fraps, Bandicam можна використовувати на старих, що володіють широкими можливостями налаштування характеристиками, комп’ютерах.

До основних плюсів Bandicam можна віднести:

+ низька вага записуваних відео.

+ гарна якість записуваних відео.

+ швидкодія, низькі системні вимоги і мінімальне навантаження на систему.

До основних мінусів Bandicam можна віднести:

– високу ціну (39 доларів).

Висновок. Програма для зйомки летсплеев Bandicam дозволяє записувати відео на будь-яких, навіть самих старих комп’ютерах. Записані за допомогою Bandicam відео мають дуже низьку вагу, і мають хорошою якістю. Якщо у Вас є не найновіший комп’ютер, але Ви все одно хочете знімати летсплеі – то Ваш вибір Bandicam.

Fraps або Bandicam. Що краще?

Читайте також:

Ну що ж, прийшов час зробити остаточний висновок і, так би мовити, “оголосити переможця”. Виходячи з результатів порівняння двох програм для запису летсплеев, можна сказати, що Bandicam значно обходить Fraps за кількістю плюсів і основних переваг. Тому, на мій погляд, програма для зняття летсплеев Bandicam найкраще підходить для даної мети.

Встановлюйте Bandicam і знімайте свої кращі летсплеі на Youtube!

Так само, раджу почитати статті про програму для монтажу летсплеев Sony Vegas: “Як монтувати відео летсплейщіку” і про основні радах летсплейщікам “Поради початківцям летсплейщікам. # 1”.

На сьогодні все. Якщо не складно – підпишіться на оновлення сайту і поділіться цією статтею “Програма для зняття летсплеев” зі своїми друзями і знайомими.

Ссылка на основную публикацию