Програма еквалайзер для windows 7: установка та настройки

Для початку необхідно завантажити відповідний драйвер для еквалайзера. Після цього на робочому столі повинен з’явитися значок, якщо його там немає, подивіться в меню «Пуск». Кількома на цей значок, і перед очима постає вікно, в якому ми вибираємо розширений режим, тому як в спрощеному запропоновано лише зміна рівня звуку. Там ми переходимо безпосередньо на закладку еквалайзера. Однак вона не є прикладом, на який варто рівнятися, адже під час перегляду фільму звучання хочеться одного, а під час прослуховування аудіо – іншого. Тому більш інформативним використовувати еквалайзер в програмі Windows Media Player. Якщо вам не сподобається користуватися цією програмою, то ви завжди зможете видалити Windows Media Player і встановити інший програвач.

Як налаштувати еквалайзер в програмі Windows Media Player

Налаштування еквалайзера в цьому додатку проходить простіше простого: клікніть правою клавішею по контекстного меню і виберіть рядок з додатковими можливостями. Далі є три сценарії розвитку подій: ви можете зовсім відключити еквалайзер, відредагувати налаштування на свій смак або ж прийняти автоматичні настройки.

Інший спосіб налаштувати програму еквалайзер в Windows 7

Запрошую скористатися ще одним способом налаштування еквалайзера, але перед цим перевірте чи встановлена ​​у вас для звукової карти програма Realtek або аналогічний драйвер. Зайдіть в пусковий меню, там виберіть «Панель управління», а далі заходимо в «Звук». Там варто вибрати вкладку «Відтворення» – «Динаміки».

Після цього вибираємо з представлених вкладку «Покращення», і ставимо галочку навпроти «Еквалайзер». Проробивши дану дію, ви можете встановлювати ті настройки, які хотіли б бачити на комп’ютері.

Сподіваюся, що перераховані вище прості маніпуляції допомогли вам налаштувати свій еквалайзер і істотно поліпшити якість звучання музичних композицій або звукового супроводу фільму. Як бачите, зробити це зовсім нескладно, тому сміливо експериментуйте з ефектами даної програми, і вибирайте такий, який ідеально буде гармоніювати з вашим слухом.

Ссылка на основную публикацию