Програма клоун фіш для скайпу: як користуватися

Щоб розширити функціонал програми Skype, можна задіяти безліч додаткових програм. Кожна з них націлена на досягнення певних результатів, і активно експлуатується багатьма користувачами. Ефекти, які виникають від їх використання, досить різноманітні, наприклад, користувач може приховати своє обличчя під час відеорозмови або приховати голос при аудіообщеніі.
Про останній ефекті мені хотілося б поговорити більш детально. Програми для спотворення голосу досить популярні, до того ж, здорово піднімають настрій. І якщо ви хочете змінити свій голос до невпізнання, тим самим, здивувавши свого співрозмовника, раджу вибрати програму Clownfish.

Де знайти і як скачати

Перед тим, як пояснювати принцип роботи програми клоун фіш для скайпу, як користуватися нею зокрема, розповім в двох словах, де її знайти і як встановити. Для початку зайдіть на офіційний сайт цієї проги і скачайте інсталяційний файл. На щастя, довго чекати не доведеться, скачування зазвичай відбувається за лічені секунди. Після скачування запустите додаток і за допомогою установника програм для Windows 7 встановіть програму.

В ході її вам необхідно буде натискати відповідні кнопочки, типу «Так», «Далі», «Продовжити» і т.п. Зверніть увагу, що, можливо, програма запропонує вам закрити всі відкриті вікна браузера для коректної роботи. Потім відбудеться процес інсталяції, і установка буде завершена.

Як користуватися програмою

Тепер вам необхідно синхронізувати Clownfish з вашим обліковим записом в Skype. Щоб це зробити, запустіть свій скайп, а потім для цієї програми для зміни голосу, і почекайте, поки над вашим профілем чи не з’явиться віконце, в якому повідомляється, що програма клоун фіш хоче використовувати Skype. Зрозуміло, вам потрібно підтвердити цю дію.

Якщо раптом запиту на синхронізацію не було, вам доведеться виконати деякі дії вручну. В Скайпі зайдіть в «Інструменти» – «Налаштування» – «Додатково» – «Контроль доступу інших програм до Skype». Готово!

Щоб змінити свій голос, зайдіть у вкладку «Зміна голосу». Там ви можете вибирати різні голосові ефекти, причому попередньо їх можна прослухати.

Ссылка на основную публикацию