Програма MyPublicWiFi. Ноутбук як точка доступу Wi-Fi

Напевно, все вже оцінили зручність і доступність бездротового зв’язку, в тому числі для підключення до мережі Інтернет. Але зазвичай ноутбук і комп’ютер з Wi-Fi адаптером може з’єднатися з одним пристроєм, тобто виходить тільки два взаємопов’язаних пристрою. Щоб отримати повноцінну локальну мережу з декількох комп’ютерів буде потрібно наявність мережевого обладнання – Wi-Fi роутера, а це додаткові витрати і не завжди проста установка …

Ноутбук як точка доступу Wi-Fi

Але як виявилося можна обійтися «малою кров’ю», встановивши лише маленьку програму – MyPublicWiFi. Дане мережеве додаток дозволяє налаштувати ваш Wi-Fi адаптер в якості точки доступу, назвемо це псевдо-роутер.

Завдяки MyPublicWiFi можна організувати невелику мережу з доступом в Інтернет, наприклад, в холі готелю або на особистому просторі квартири. Ви зможете підключитися, як зі смартфона, так і з комп’ютера, що має в комплектації Wi-Fi адаптер.

Програма абсолютно безкоштовна і має малий розмір, крім функції бездротової точки зв’язку, MyPublicWiFi дозволяє вести облік підключених IP адрес для користувача пристроїв (своєрідне рішення мережевого екрану). Єдиним невеликим мінусом програми є його не русифікований інтерфейс, який не стане суттєвою перепоною при налаштуванні.

Установка і настройка програми MyPublicWiFi

  1. Скачайте програму MyPublicWiFі І запустіть подвійним кліком на установку (можливо, буде потрібно дозволити доступ до Інтернет, якщо у Вас встановлений Мережевий екран). В кінці інсталяції потрібно перезавантаження операційної системи, тиснемо «Готово» йдемо на перезавантаження.
  2. Запускаємо програму від імені адміністратора. Для цього натискаємо правою кнопкою мишки по ярлику MyPublicWiFi і виберіть відповідний пункт контекстного меню.
  3. У головному вікні (малюнок нижче) вибераем «Automatic Hotspot configuration».
  4. Далі в поле «Network name (SSID» введіть ім’я для нової мережі, наприклад – Home.
  5. В поле «Network key» вставляємо для неї пароль (мінімум 8 знаків).
  6. Тепер в наступному полі виберіть зі списку мережеве підключення за коштами якого Ви виходите в Інтернет (наприклад, «Локальна мережа» або «Швидкісне підключення»).
  7. Завершуємо налаштування доступу натисканням кнопки «Set up and Start Hotspot», яка запускає процес роздачі Інтернет підключення в мережу Wi-Fi. Спочатку пройде перевірка конфігурації, яка може зайняти кілька секунд, а після стане доступна бездротова мережа.

замість післямови

Ось, власне, і все! Вам залишається тільки підключитися до створеної мережі з вказаною назвою – пункт 4, а після ввести пароль доступу з пункту 5.

Якщо буде потрібно призупинити роздачу інтернету, то в «MyPublicWiFi» потрібно натиснути кнопку «Stop HotSpot».

Примітка!  У зв’язку з недокументованими проблемами в процесі експлуатації програми, хотілося б відразу повідомити, що на ряд питань ми не можемо дати відповіді. У більшості випадків, це програмна або апаратна несумісність, що має на увазі індивідуальний характер помилки, і ускладнює пошук рішення. За час тестування відзначено, що це не універсальне рішення для створення точки доступу, і програма має деякі недоробки. У зв’язку з цим рекомендуємо при обнаружженіі складнощів підключення, знайти альтернативу!

Ссылка на основную публикацию