Програма пуск для windows 8: огляд новинок

Windows 8, здавалося б, з’явилася відносно недавно, проте ми вже можемо спостерігати за появою її наступної версії. Проте, скільки б таких версій не виходило, одна особливість завжди буде відрізняти цю операційну систему від інших: відсутність кнопки «Пуск». Саме на цей момент нарікають багато користувачів, адже відмовитися від того, що супроводжувало нас багато років дуже складно. Програма пуск для windows 8 також існує, зрозуміло, стандартами системи це не передбачено, але все вирішується спеціальними додатками.

Програма IObit Start Menu 8

Ця утиліта подарує можливість кожному користувачеві повернутися в Віндовс 7, при цьому користуватися можливостями 8-ки. Після завантаження та установки цієї програми, на звичному місці з’явиться всіма улюблена кнопка «Пуск». Додатковим приємним моментом є панель швидкого запуску, від якого в Віндовс 8 інженери, на жаль, відмовилися. Якщо в результаті установки програми система перестане коректно працювати, то ви завжди можете відкотити систему windows 8 до стандартних налаштувань.

Програма Power 8 1.2

Алгоритм дій той же, що і в попередньому випадку: завантажуємо, встановлюємо, запускаємо. Можливо, після цього вам потрібно буде перезапустити комп’ютер, в разі якщо система цього попросить. Зробивши це, ви побачите в нижньому лівому кутку бажану кнопочку, але будьте готові, що вона розчарує вам розмірами. Втім, це можна відрегулювати в настройках.
В меню Power 8 є рядок з перезавантаженням комп’ютера, а також з його виключенням, можливість регулювання комп’ютерного режиму і т.д.

Програма Start 8 1.1

Ця програма розроблена знаменитою компанією-виробником StarDock. Вона повністю імітує звичну кнопку «Пуск», і зовні нічим не відрізняється від такої ж в інших версіях операційної системи. Коли ви після скачування запустите утиліту, перед вами виникне вікно, яке допоможе скорегувати зовнішній вигляд програми, а також вибрати відповідні для вас налаштування. Примітно, що пусковий значок може мати різний вигляд: прапорець, логотип Windows, кнопка Start.

Після цього займіться настройками: виберіть, що на цій панелі буде відображатися. Наприклад, це можуть бути недавно відкриті вкладки, недавно встановлені на комп’ютер додатки і т.д.

Зазначу, що ця програма платна, хоч і коштує кілька доларів, але тим не менше. Зрозуміло, існує безліч її безкоштовних аналогів, проте в якості цієї ви точно можете не сумніватися. Якщо ви знайшли версію цієї програми, то перед тим як завантажувати її та встановлювати на свій комп’ютер не забудьте включити windows defender для безпеки.

Підсумую, що навіть якщо у вас на комп’ютері стоїть новомодна 8-ка, це не привід відмовлятися від звичного і улюбленого інтерфейсу. Необхідно лише встановити спеціальні програми, і запустити їх.

Ссылка на основную публикацию