Програма Qustodio допоможе убезпечити дітей в інтернеті


Програма Qustodio допоможе убезпечити дітей в інтернеті

Ми всі любимо своїх дітей і намагаємося захистити їх психіку від негативних наслідків. На жаль, дуже часто буває, що ми забороняємо їм дивитися страшні фільми і читати «дорослі» книги, але з легкістю залишаємо один на один з підключеним до мережі комп’ютером, де можна знайти все що завгодно в одну мить. Зрозуміло, від усіх небезпек Інтернету своє чадо не врятуєш, але деякі заходи прийняти цілком можливо. Сьогодні ми познайомимо вас з програмою Qustodio, яка допоможе контролювати поведінку вашої дитини в мережі.

Qustodio є програмою для батьківського контролю і відстеження діяльності ваших дітей в інтернеті. Qustodio являє собою комплекс, що складається з двох частин: клієнта на користувальницької машині, що збирає статистику і блокуючого сайти за вашими правилами, і онлайнового сервісу, в якому можна переглянути логи і налаштувати программу.Она дозволяє створити окремий профіль для кожної дитини, визначити різні категорій сторінок , до яких буде блокуватися доступ, і налаштувати обмеження використання комп’ютера за часом.

На стадії установки програми вас зустріне покроковий майстер, який допоможе створити ваш обліковий запис, а також профілі для дітей. Тут же ви зможете задати поведінку програми: буде вона працювати відкрито або в секретному режимі.

Всі зібрані програмою відомостей надаються вам на спеціальній веб-сторінці, так що для їх перегляду вам знадобиться будь-який браузер. Qustodio оновлює статистику через кожні 3 години. На сторінці зведення показується використання інтернету на круговій діаграмі, що відображає відсоток часу, витраченого на різні категорії веб-сайтів, а також кількість хвилин, проведених на кожному сайті.

В розділі Rules & Settings ви можете задати різні правила перегляду веб-сторінок для кожної дитини. Це досить зручно, якщо у вас діти різного віку, які будуть мати таким чином різні межі дозволеного. Ви можете або повністю заблокувати певну категорію сайтів або просто стежити за діяльністю вашої дитини.

У вас є можливість задати ліміт часу, протягом якого ваші діти зможуть використовувати комп’ютер. На вкладці Time Usage Limits ви можете задати дію, яке відбудеться при вичерпанні зазначеного часу. Програма вміє відключати в цей момент машину від мережі (тільки оффлайнові використання), блокувати машину або просто відсилати вам повідомлення про закінчення відведеного дитині часу.

програма Qustodio є вельми корисним і до того ж абсолютно безкоштовним інструментом, за допомогою якого батьки зможуть успішно контролювати дії дитини в мережі. Можливість блокування сайтів за категоріями і окремими адресами, відстеження активності в соціальних мережах і історії пошуку, складання і наочне уявлення звітів, настройка обмежень за часом – все це ставить програму в один ряд з кращими комерційними зразками.

Ссылка на основную публикацию