Програма savefrom для яндекс браузера: огляд можливостей

На сьогоднішній день Яндекс є дуже популярним серед комп’ютерних користувачів, тому немає нічого дивного в тому, що нерідко з’являються нові програми, заточені саме під цей браузер, а також різні програми Яндекс для Windows 7. Не став винятком і savefrom – програма, яка полегшує веб -серфінг, економлячи час кожного користувача. Суть цього помічника проста: він дозволяє завантажувати різні файли з популярних соціальних мереж, таких, як Вконтакте, Однокласники, Фейсбук, а також качати відео з YouTube. Ну, а де скачати savefrom для яндекс браузера, як його встановити і запустити, дізнаєтеся далі!

Як завантажити і встановити

Зрозуміло, щоб програмою можна було користуватися, її необхідно завантажити. Зробити це можна прямо-таки на офіційному сайті SaveFrom.net. Заходимо на сайт за цією адресою і бачимо величезну кнопку «Встановити», після чого починається процес скачування. Після цього заходимо в ваші завантаження і запускаємо файл. Зверніть увагу, що на самому початку установки вам буде запропоновано варіант браузера для роботи з SaveFrom. Так ось, якщо ви використовуєте не один, а кілька веб-браузерів, то відзначте їх все галочкою.

Тиснемо «Далі» і чекаємо повної установки, само собою, попередньо закривши всі відкриті вікна. Якщо установка сталася коректно, система запропонує вам перезавантажити комп’ютер. Зробивши це, відкрийте Яндекс і переконайтеся в тому, що в його верхньому рядку з’явилася стрілка, яка і є тільки що встановленим вами помічником.

функції SaveFrom

Отже, після скачування і установки savefrom для яндекс браузера, потрібно «познайомитися» з його можливостями. Як уже згадувалося, додаток актуально для популярних соцмереж, адже з його допомогою можна завантажувати звідти найрізноманітніші файли. До речі, для такої соціальної мережі як Вконтакте є й інші доповнення для яндекс.браузер, які дозволяють завантажувати відео, музику. З сайту Вконтакте за допомогою додатка savefrom можна качати фотографії, відео і аудіофайли.
Для цього просто наведіть курсором на Вас файл і клацніть по стрілочки, яка з’явиться поруч з ним. Вибирайте шлях збереження, після чого скачування почнеться автоматично. Точно так само справа йде з Однокласниками і Фейсбук. Єдине, що в кожній з цих соціальних мереж буде своя стрілка або кнопка, за допомогою якої і починається процес скачування. Що стосується YouTube, то тут ще простіше: під кожним відео ви будете бачити кнопку «Завантажити», після натискання на яку відео з’явиться на вашому комп’ютері.

Резюмуючи, хочу сказати, що savefrom помічник для яндекс браузера – це відмінна можливість завантажувати бажані файли, при цьому витрачаючи мінімум часу.

Ссылка на основную публикацию