Програми для монтажу відео на Windows і Android – ТОП-10

Ситуацій, коли потрібно обробити відеофайл предостатньо. Наприклад, потрібно видалити непотрібну частину ролика, вставити фонову музику, створити додаткові ефекти, анімації тощо. Для цього існують спеціальні програми для монтажу відео, розглянемо кілька найвідоміших.

Яку програму вибрати для монтажу відео Windows?

Corel VideoStudio Pro X10

Це професійна програма для монтажу відео Windows, здатна зробити з роликом практично що завгодно. У ній безліч вбудованих ефектів (більше 1500), які надають можливість:

  • зробити покадровую анімацію;
  • відфільтрувати зайві шуми;
  • додати звуки (можна вибрати як з ПК, так і з йдуть в комплекті з додатком) та багато іншого.

Shotcut

Це безкоштовна програма для монтажу відео з повністю інтерфейсом. До її основних переваг можна віднести: російську мову, підтримка більшості популярних форматів, портативна версія (запускається без попередньої установки, прямо з носія), можливість роботи навіть на старих ПК з мінімальними характеристиками.

Movavi Video Suite

Програма для монтажу відео російською, може бути використана для створення складних роликів, аж до цілого міні-фільму. Завдяки їй ви зможете:

  • вмонтувати титри;
  • налаштувати колірний баланс;
  • переконвентіровать файл в інший, необхідний вам формат.

Так само якщо ви створюєте ролик для Ютюбі, можете відразу завантажити його на даний сервіс, не використовуючи браузер.

Кращі програми для монтажу на Android

Для смартфонів також є свої редактори, за допомогою яких теж можна змінити відеоролик. Можливостей у них, звичайно, трохи менше, ніж у їх аналогів для ПК, але, тим не менш, користь вони приносять чималу. Ось кілька програм для монтажу відео на Андроїд.

FxGuru: Movie FX Director

Додаток має вузьке спрямування. Призначено в основному для накладення ефектів. Для зручності вони розподілені за категоріями, так що вам не доведеться витрачати час на пошуки. По суті, ви просто вибираєте потрібну сцену і вставляєте її в своє відео.

PowerDirector Video Editor App

Один з найпотужніших інструментів для обробки відео. У ньому ви можете накладати ефекти, змінювати балансування кольорів, прибирати непотрібні звуки. Якщо ж оплатіть ліцензію, зможете експортувати ролики навіть в Full HD (1080 p) дозволі. Також доступна хороша тайм-лінія і можливість обробки в режимі slow-mo.

KineMaster – Pro Video Editor

Кращою програмою для монтажу відео зі смартфона є KineMaster. З його особливостей варто виділити підтримку багатошарової структури, дуже зручну тайм-лінію, безліч цікавих аудіо і відео ефектів і багато інших властивостей. Їх легко освоїти завдяки повністю російськомовному інтерфейсу. Єдине обмеження це водяний знак на роликах, але він не заважає перегляду і його легко можна зняти, оформивши підписку.

Програми для монтажу відео, з якими впорається навіть новачок

Незважаючи на якість і багатофункціональність перерахованих редакторів, для непосвячених людей розібратися з ними буде дуже складно. Саме для цієї мети були придумані програми для монтажу відео для новачків. Вони не тільки мають просте управління, але ще і полегшений набір функцій, адже далеко не всім потрібні сотня ефектів, анімацій і фільтрів, які займають більшу частину пам’яті на диску.

Adobe Premiere Elements

По суті це не просто додаток для обробки відеофайлів, а самовчитель. У програмі встановлені короткі, але досить зрозумілі інструкції, що пояснюють всі функції програми. До того ж сам редактор має три ступені складності: для новачків, в якому програма більшість дій буде виконувати самостійно, звичайних користувачів і професіоналів (без підказок і допомоги).

Movavi Video Editor

Ця програма з дружнім інтерфейсом і широкими можливостями. З його допомогою можна працювати практично з будь-якими форматами, при цьому не сильно загортаючись з керуванням. Розробники постаралися і зробили його інтуїтивно зрозумілим будь-якому користувачеві.

відеомонтаж

Найпростіша програма для монтажу відео. Вона призначена для основних дій з роликами: склеювання фрагментів, обрізка і накладення фонової музики. Загалом, найпростіші інструменти для тих, хто не прагне надто занурюватися в професійний відеомонтаж.

Lightworks

Легкий і зрозумілий редактор, оптимізований під всі версії Windows. У ній є багато ефектів, об’єктів і фільтрів, накладати які можна елементарно перетягуванням на потрібний відрізок шкали часу.

Перед вами були представлені 10 програм для монтажу відео, які на даний момент користуються найбільшою популярністю. Вам потрібно лише вибрати вподобану і встановити на Windows / Android.

Ссылка на основную публикацию