Програми для оптимізації прискорення ОС Windows – Техніка та інтернет

Програми для прискорення комп’ютера

CCleaner

Щодо безкоштовна програм з закритим вихідним кодом, що дозволяє своєму власникові досить просто і ефективно чистити і оптимізувати операційну систему Windows. Розроблено утиліта британської приватною компанією Piriform Limited на мові програмування C ++.

Advanced SystemCare Free

Багатофункціональна програма, що дозволяє оптимізувати ПК. Підтримує автоматичний сервіс з видалення шкідливих програм, виправляє помилки в реєстрі, захищає особисті дані, чистить систему і надає ефект на продуктивність. Також є компоненти для захисту браузера, прискорення доступу до веб-сторінці при користуванні Інтернетом, захисту від вірусів (але це не антивірус, можливостей набагато менше).

Razer Cortex (Game Booster)

Відмінна утиліта, розроблена IObit у співпраці з Razer. Підвищує продуктивність системи Віндовс і прекрасно підходить для любителів пограти, оскільки програма має можливість відключати процеси і служби. Безкоштовний доступ!

AusLogics BoostSpeed

Популярна багатофункціональна програма для прискорення комп’ютера та інтернету в 1 клік.

Рекомендована каналом Discovery

і світовими експертами.

Game Fire

Безкоштовний ігровий прискорювач. Програмне забезпечення для геймерів і не тільки. Буквально, після одного кліка ваш комп’ютер перетвориться на потужну ігрову машину.

Glary Utilities Portable

Програма для оптимізації роботи комп’ютера і управління системою. Є можливість запустити Glary Utilities Portable з зовнішніх носіїв. Утиліта дозволяє чистити системний реєстр, видаляти з диска сміттєві дані, виправляти помилки, видаляти непотрібні програми, оптимізувати оперативну пам’ять і т.п.

WinUtilities Free

Пакет утиліт для налаштування і оптимізації Windows. Складається з більш 15 модулів по збільшенню продуктивності ОС. Зручний інтерфейс, автоматичне оновлення. Можливостей у програми багато: очищення реєстру, очищення і дефрагментації диска, видалення програм, оптимізація пам’яті, видалення небажаних надбудов, видалення історії браузера, видалення файлів без можливості відновлення, управління процесами, створення резервних копій, відновлення реєстру

Defraggler Portable

Чергове програмне забезпечення, розроблене  на С ++, британської приватною фірмою Piriform Limited. Потужна і проста у використанні утиліта для дефрагментації жорсткого диска.

SystemTweaker 2018

Безпечне і зручне в управлінні програмне забезпечення, за допомогою якого ви без проблем налаштуєте систему під свої вимоги. Використовуючи утиліту хоча б на 50% від її максимуму, ви значно збільшите продуктивність.

EnhanceMySe7en

Утиліта з широким спектром можливостей. Вбудовані інструменти дозволяють стежити за станом і температурою жорсткого диска, чистити реєстр, видаляти зайві файли, управляти службами, процесами і системами в Windows. Також програма даетінформацію по всіх основних компонентів вашого комп’ютера: процесор, материнська плата, оперативна пам’ять, відеокарта і вінчестер.

TweakNow RegCleaner

Безкоштовна утиліта, основною можливістю якої є правка і резервування реєстру операційної системи Windows.

Прискорення комп’ютера для ігор

Вище я навів список з декількох утиліт по збільшенню продуктивності системи. А зараз розповім ще про одну програму, яка призначаються виключно для прискорення комп’ютера, який використовується в основному для ігор.

Порада!  Щоб грати було комфортно поновіть драйвери на відеокарті і виконайте їх налаштування.

Game Accelerator

Якісна програма для прискорення ігор. Від вас немає потрібно додаткових знань, щоб керувати утилітою.

Переваги та можливості Game Accelerator:

  • Є кілька режимів роботи: настройка гри в тлі, гіпер-прискорення, охолодження,
  • Дефрагментація жорсткого диска,
  • Поліпшення графіки при ігровому процесі, тобто відбувається оптимізація частоти кадрів в грі,
  • Можна включити режим економії енергії ноутбука.

Програмне забезпечення давно не оновлювалося, однак, за часів своєї популярності була незамінним інструментом в руках завзятих геймерів. Є рекомендації з використання даної програми спільно з іншими утилітами щодо поліпшення продуктивності системи.

Програми для очищення жорсткого диска від сміття

Кожен більш-менш досвідчений користувач ПК знає, що з плином часу жорсткий диск накопичує досить багато тимчасових файлів, так званий сміття, який треба видалити, щоб операційна система Windows працювала, як годинник, а не як двигун вітчизняного автомобіля.

Очистити систему від непотрібних файлів зможе спеціальна утиліта, основним завданням якої є саме чистка жорсткого диска.

Найпопулярнішою і ефективною вважається програма CCleaner. Про неї на початку статті вже я розповів, тому зараз розберемо іншу утиліту. Але хотілося б сказати, що CCleaner, дійсно, круте програмне забезпечення, яке можна не роздумуючи завантажувати і відразу ж використовувати.

Wise Disk Cleaner

Ефективно очищає жорсткий диск від скупчився мотлоху: кеш, історія браузера, тимчасові файли і багато іншого.

Вся чистка проходить під вашим керівництвом. Спочатку йде сканування системи, потім з’являється повідомлення, яке пропонує зробити чистку тих чи інших файлів, завдяки чому ви звільните стільки-то місця.

Основні переваги :

  • Російськомовний інтерфейс,
  • Зручність використання ,
  • Якісна робота,
  • Підтримується на всіх версіях Windows,
  • : Vista, 7, 8, 8.1.

Що можна сказати про Wise Disk Cleaner: рекомендувати програму можна будь-якому користувачеві ОС Windows.

Програма для прискорення комп’ютера: оптимізація та налаштування Windows

Зараз приведу як приклад програму, яка оптимізують систему в цілому.

Що під собою має на увазі оптимізація?

Максимізація всіх технічних параметрів ОС. До параметрів можна віднести: конфігурація додатків, завдання пріоритетів службам виндовс

До додатків з такими можливостями можна віднести AusLogics BoostSpeed ​​і Advanced SystemCare Free, вище про них я вже трохи розповів.

Ось вам ще один приклад:

AVG PC TuneUp

Утиліта по оптимізації системи, розроблена німецькою компанією TuneUp Software GmbH. Пізніше права на програмне забезпечення перейшли в руки AVG Technologies.

Програма має можливість чистити браузер і реєстр, видаляти неробочі ярлики, аналізувати і виправляти помилки жорсткого диска, відновлювати видалені файли. Є можливість синхронізації з мобільними пристроями на iOS і Android.

AVG PC TuneUp допомагає в оптимізації, встановлених додатків.

Спеціальний модуль Disk Cleaner може знаходити зайвий сміття в встановлених додатків, після чого видаляє весь непотріб. Це стосується і таких програм, як Skype, MS Word, Лібер Офіс і т.д.

Turbo-режим допомагає миттєво прискорити всі запущені програми.

З переваг можна виділити широкий функціонал. А недоліком, я вважаю, є такий момент: неакуратно виставлені параметри роботи можуть зробити дуже багато. Переважає автоматичний режим, який бере на себе занадто багато. Ось і все, що хотілося б розповісти про програми для прискорення комп’ютера.

Ссылка на основную публикацию