Програми для проектування картонних коробок


Програми для проектування картонних коробок

Розробка дизайну і викрійок пакувальних матеріалів на комп’ютері і впровадження графічних проектів у виробництво дозволяє оптимізувати робочий процес і уникнути помилок при виготовленні. Картонна коробка може мати будь-яку форму і забарвлення. Від її зовнішнього вигляду і якості залежить те, як товар буде сприйматися покупцем. Крім того, вона захищає вміст від ушкоджень при транспортуванні і зберіганні. Використання інноваційних технологій в їх виробництві забезпечує повноцінну реалізацію цих функцій.

BoxGen

Дана комп’ютерна програма використовується для створення картонних упаковок протягом багатьох років. Вона досить проста у використанні, освоїти її може навіть співробітник, який не має навичок роботи з проектувальним ПО. BoxGen генерує тільки типові форми коробок, завантажуючи їх з власної бібліотеки. Тому розробити індивідуальний проект в ній не можна. Основний мінус програми полягає в тому, що вона підходить тільки для 32-розрядних систем, тобто встановити її можна лише на Windows XP.

Impact CAD

Завдяки наявності потужних проектувальних інструментів Impact CAD дозволяє розробляти об’ємні віртуальні прототипи коробок і ящиків. В інтегрованій базі даних проекти зберігаються разом з прикріпленими до них специфікаціями, ескізами та іншими документами, що значно полегшує роботу з ними. Функціонал програми включає наступні процедури:

  • розкрій і розкладка;
  • робота зі штампувальної дошкою і контрматриць;
  • взаємодія зі штампами, що видаляють відходи;
  • висновок на плоттери, фрезери, різаки і інші виконавчі пристрої і ін.

Impact підтримує роботу з усіма широко вживаними базами даних, включаючи Oracle, SQL Server, MySOL і SQL Express.

ArtiosCAD

Мабуть, найпоширеніше ПО для створення упаковки. З її допомогою можна генерувати проекти коробок зі звичайного і гофрованого картону, а також – дисплеї для продукції. Наявність продуманих засобів віртуального конструювання дозволяє істотно скоротити час роботи і кількість недоліків. Бібліотека програми містить проекти, що відповідають світовим стандартам. Завдяки функції масштабування і модифікації їх можна змінювати, вводячи інші геометричні значення.

Ссылка на основную публикацию