Програми для запису відео з екрану

Існує цілий клас програм для зняття відео з екрану. Користувачеві може знадобитися завантажити програму для запису відео з екрану безкоштовно, але його заплутає величезний вибір серед таких програм. Ми розглянемо найпопулярніші з них.

Навіщо потрібно записувати відео з екрану

Програми для захоплення відео з екрану можуть знадобитися для запису ігор, стрімів або навчальних матеріалів. Крім того, більшість таких програм дозволяють проводити запис з веб-камери і мікрофона, що підходить для відео-блогів і подкастів.

Найбільш популярні програми для запису відео з екрану

Розглянемо кілька найбільш зручних і якісних варіантів.

Free Screen Video Recorder

Додаток дозволяє записувати відео з екрану і робити скріншоти. Записувати можна весь екран, виділену область і за вибором користувача вікно. Програма має невеликий інструментарій для редагування знятого відео – його можна обрізати, змінювати розмір і повертати. Щоб прибрати водяний знак із захопленого відео, потрібно купувати ліцензійну версію.

завантажити програму

Bandicam

Відрізняється низьким навантаженням на систему, і стабільно працює навіть на слабких комп’ютерах. Так само, як і Free Screen Video Recorder, програма вміє захоплювати відео з певного вікна або виділеної області. Є безліч тонких налаштувань записуваного відео: вказівка ​​бітрейта, співвідношення сторін, аудіо та відео кодеків. Можна вказати максимальний розмір файлу, по досягненню якого захоплення відео автоматично припиниться. Присутня можливість зняття скріншотів у форматах JPG, PNG і BMP. У програмі спочатку присутня російська мова. У безкоштовної версії можна записувати не більше 10 хвилин за раз, для зняття обмежень треба купувати ліцензію.

Завантажити додаток з офіційного сайту

UVScreenCamera

Програма для захоплення відео з екрану монітора зі звуком, розроблена російським розробником. Як і розглянуті вище програми, UVScreenCamera вміє записувати весь екран, вибране вікно або виділену область. Є можливість захоплення напівпрозорих вікон і курсора мишки з додаванням ефектів підсвічування. Існує 2 версії додатка – платна і безкоштовна. У платній є роздільне редагування відео та аудіо потоків, видалення окремих кадрів, додавання напівпрозорих зображень, малювання на екрані. У програми є істотний недолік – якщо її використовувати не на російськомовній версії Windows, то шрифт перетворюється в набір «ієрогліфів».

Завантажити безкоштовно з офіційного сайту

VirtualDub

Ще одна програма для запису відео з екрану комп’ютера. Відрізняється наявністю великої кількості вбудованих фільтрів для запису відео, можна підключати сторонні модулі, що розширюють можливості програми. Крім запису відео з екрану, його можна нарізати, склеювати, змінювати звукові доріжки, конвертувати і перекодувати в різні формати. Завдяки тому, що програма написана на низкоуровневом мовою, продуктивність залишається високою навіть на застарілих системах. Ще одна перевага програми – вона повністю безкоштовна, але заради цього розробникам довелося пожертвувати підтримкою популярного кодека MPEG2, оскільки для цього потрібно здійснювати патентні відрахування.

завантажити програму

OBS Studio

Безкоштовна програма для запису відео. Крім стандартного набору засобів для захоплення відео, є підтримка стрімінга на всіх популярних стрімінгових сервісах, таких як Twitch, DailyMotion або YouTube. Є підтримка одночасного запуску декількох потоків. Можна захоплювати відео з веб-камери і пристроїв за допомогою DirectDraw. Запис гри виробляється, використовуючи GPU для того, щоб стрімінг не гальмував.

Завантажити безкоштовно з офіційного сайту

Fraps

Головна особливість – відображення кількості кадрів в секунду (FPS) в будь-яких додатках, побудованих на DirectX. В налаштуваннях записи можна виставити FPS, з якими буде захоплюватися відео. Присутня можливість забіндити кнопку для створення скроневої. До недоліків програми відноситься висока навантаження на систему, яка особливо відчувається у вигляді зменшення FPS під час запису вимогливих ігор.

Завантажити Фрапс безкоштовно

Програм для зняття відео з екрану існує безліч, і немає однієї універсальної. Кожна має свої переваги й недоліки. Яку найкраще використовувати вирішувати самому користувачеві, в залежності від його мети і можливостей.

Ссылка на основную публикацию