Програми схожі на скайп: Viber і ooVoo

Програма Skype на сьогоднішній день є неймовірно популярною і привертає все більше і більше користувачів. В общем-то, в цьому немає нічого дивного, адже програма побудована на дуже важливому моменті в житті людини – спілкуванні один з одним.

Однак нерозумно було б стверджувати, що Скайп – це унікальна програма, і тільки їй віддають перевагу сучасні користувачі. Зрозуміло, це не так. З таким комп’ютерним прогресом, як сьогодні, багато розробники пропонують все нові і нові програми, подібні скайпу. Саме тому я пропоную поговорити про те, які ж існують програми, схожі на скайп.

Viber

Ця програма можна охарактеризувати як аналог скайпу для андроїд, і в багатьох випадках воно практично замінює Skype не дивлячись на те, що налаштувати Skype на мобільному телефоні теж можна. Найчастіше останній залишається для роботи і ділових листувань, а ось Viber – прекрасний спосіб поговорити з одним! У програмі зосереджено безліч прикольних смайлів, здійснюється відправка файлів, голосових повідомлень, активний відеодзвінок, є можливість спілкуватися одночасно з декількома співрозмовниками (конференція). Крім того, там же передбачені різні цікаві дрібниці, наприклад, можна поміняти фон розмови, вибрати цікаві смайли (платні і безкоштовні), разнообразив свою переписку. Звичайно, прикольні смайли в Skype теж є, але все-таки в Viber вони набагато більш цікаві та різноманітні.

До додаткових плюсів програми можна віднести також і те, що вона безкоштовна, не вимагає запуску, працюючи весь час в фоновому режимі. При цьому вона практично не витрачає ні інтернет-трафік, ні батарею вашого пристрою. Ну, що ж, плюси очевидні.

ooVoo

Тепер пропоную розглянути аналог скайпу для комп’ютера, зокрема, йтиметься про програму з незвичною назвою – ooVoo. Додаток цікаво тим, що воно більше націлене не на розмову з використанням чату, а на відеодзвінки. Розробники відштовхуються саме від цієї функції, а тому в програмі можна знайти багато чого цікавого. Наприклад, під час відеорозмови можна накладати різноманітні спецефекти, записувати і відправляти ці самі розмови. Також можна спілкуватися великою компанією – до 12 осіб, причому зовсім не обов’язково, щоб всі вони були зареєстровані на даному ресурсі. Головне – мати персональну обліковий запис на Фейсбуці.

Додаток має платну і безкоштовну основу. У другому випадку користувачеві буде трохи докучати реклама, яку можна відключити за гроші. Також, активувавши платну версію, кожен отримає функцію зберігання відеороликів тривалістю не більше 1000 хвилин.

Як бачите, Skype справа давно не обмежується, і можна розширювати свій кругозір, завантажуючи все нові програми для спілкування.

Ссылка на основную публикацию