Програвач VLC: додаткові можливості, про які ви не знали

Знаменитий багатоплатформовий медіаплеєр VLC часто радує своїми оновленнями і новими можливостями. Величезна кількість користувачів навіть і не здогадуються, що цю програму можна використовувати не тільки для перегляду відео, а й для виконання багатьох інших завдань.

Новенький менеджер розширень суттєво полегшує отримання абсолютно нових можливостей, які раніше багатьом доводилося механічним шляхом завантажувати з офіційного порталу і встановлювати. Незважаючи на те, що ця функція працює в тестовому режимі, там вже є в повному доступі величезна кількість розширень, які можуть легко «розгойдати» функціонал програвача.

конвертація файлів

З бурхливим поширенням різних компактних пристроїв з різними технічними параметрами, як ніколи актуальною стала проблема конвертації мультимедійних файлів з одного формату в іншій, легко впоратися з якою можна засобами цієї програми. Слід тільки відкрити програму, натиснути Ctrl + R, на вкладці «Файл» вибрати всього 1 або парочку вимагають обробки об’єктів і клацнути по клавіші «Перетворити / Зберегти».

Далі необхідно ввести назву результуючого файлу, вибрати відповідний формат для стиснення даних і включити процес обробки, натиснувши на кнопку «Почати». 

Перегляд RAR файлів

За допомогою VLC можна поглядати упаковане відео, і можна навіть виконувати його перемотування. Якщо раптом файл упакований відразу в кілька архівів, просто слід завантажити першу частину (part001.rar), а програма сама «підтягне» частини, що залишилися і продемонструє весь файл. 

Віддалене управління плеєром

Ще одна корисна особливість VLC – можливість управління програмою на відстані через веб-інтерфейс. Гідність її в тому, що в якості ДПУ може виступити абсолютно будь-який підключений до ЛВС обчислювальний пристрій з встановленим браузером, будь то звичайний мобільний телефон або планшет. Відео-, звукові ефекти

VLC вміє моментально конвертувати медіаконтент за допомогою передбачених фільтрів і ефектів. Налаштувати їх можна дуже легко, для цього варто перейти в меню Інструменти -> Ефекти і фільтри. Серед багатьох інших важливих функцій можна виділити вбудований еквалайзер, стиснення настройки зображення, динамічного діапазону (робить звук голосніше), кадрування, усунення рассинхронизации відео і аудіосигналів, різноманітні фільтри видалення мерехтіння і т. П. Також є доступними різні художні фільтри і ефекти.

Перегляд фото

Розроблений для роботи з мультімедіафайламі, VLC легко справляється з виконанням багатьох інших завдань. Завдяки передбаченої підтримки різних графічних форматів файлів, плеєр можна застосовувати в якості звичайного переглядача зображень, який чудово доповнює викладені вище можливості програми.

Перегляд відео з YouTube

Всі напевно знають, що для перегляду відео з цього порталу потрібно браузер, а також інстальований плагін Адоб Флеш. Виявляється, переглядати відео з відео порталу можна легко і без них за допомогою цього програвача, потрібно тільки знати мережеву адресу відеоролика. 

висновок

В даний час розробники VLC продовжують дивувати користувачів своїми необхідними, ну або просто цікавими функціями, якими наділяють свій продукт. Найважливіше – це простота і багатофункціональність цієї програми, які зробили медіаплеєр одним з найбільш відомих у всьому світі. Якщо раптом ви готові повідомити про якийсь функції, яка, як ви вважає, повинна бути, то можливо вам слід написати авторам програми, щоб вони включили її в нову версію.

Ссылка на основную публикацию