Проходження Resident Evil 7 гостьовий будиночок

На самому початку гри, вам доведеться потрапити в гостьовий будиночок відшукати Мію, сюжет в цьому розділі дуже цікавий.

Початок гри ви будите знаходиться біля машини, вам потрібно буде йти прямо, де ви побачите головний будинок в грі Resident Evil 7, ворота та двері до будуть закриті і потрапити ви туди не зможете, тому по сходах спускаємося вниз і йдемо в тому напрямку, по дорозі ви зустрінете машину, в якій ви можете прочитати газету, далі йдемо в тому ж напрямку.

Коли ви дійдете до гостьового будинку, ви побачите сумочку, в якій ви знайдете водійське посвідчення, після чого заходимо в гостьовий будинок, підіймаємося на другий поверх беремо відеокасету, зберігаємо гру і спускаємося в низ йдемо в зал, де ви побачите телевізор з магнітолою, вставляємо відеокасету дивимося сюжет гри і заодно граємо за персонажа, в цьому відео ви побачите підказку, що в залі в каміні є ручка, яка відкриє потайний вхід в підвал.

Підходимо до каміна і використовуємо ручку для відкриття дверцят і спускаємося в підвал, де вам потрібно взяти болтарез, потім поруч буде кімната, в якій буде замкнена Мія відкриваємо кімнату використовуючи болтарез, після чого слідуємо за Мией.

Болтарез ви зможете знайти в підвалі поруч з закритими дверима в якій знаходиться Мія.

Після того як від вас відведуть Мію, вам потрібно буде піднятися на другий поверх гостьового будинку, в колі дорі в одній з тумб візьміть карту гостьового будинку, потім ідіть у ванну і візьміть дві аптечці, після чого ви почуєте стуки в двері, йдемо туди ж від куди піднялися і спускаємося в підвал і там на вас нападе Мія, тепер вам потрібно боротися Мія вам всіляко заважати.

Після першого нападу Мії, ви потрапите в кімнату, в якій буде сокира, цим сокирою, ви повинні будите здолати Мію, після чого задзвонить телефон, вам потрібно буде підняти телефон і поговорити.
Далі відкриється двері на перший поверх, вам потрібно буде спуститься в низ і піти в коридор відкрити Болторізи шафа і взяти запобіжник, потім піти у вітальню і вставити запобіжник в трансформаторний щиток, потім нам потрібно буде піднятися по сходи до горища і натиснути по спеціальній кнопці .
Після чого буде відкритий хід на горище, піднімаємося на горище беремо одну аптечку, пістолет і три пачки набоїв.
Після всього нам потрібно піднятися по сходи на вихід де на нас знову нападе Мія, тут буде остання сутичка з Мией, коли ви здолаєте її на цьому перша частина гри буде завершена, наступна глава почнеться в головному будинку.

Ссылка на основную публикацию