Проходження the evil within 2 глава 4 – за лаштунками

У четвертому розділі the evil within 2 вам належить потрапити в мерію, для цього вам доведеться потрапити в притулок в північній частині і пройти через мережу B2.

Після того як вам Онніл віддасть протигаз, виходимо з притулку, відкриваємо карту клавішею «Tab», наводимо встановлюємо мітку на північне притулок натиснувши англійську клавішу «E», після чого ви зможете йти на точку, також буде вказана інформація, скільки метрів до встановленої точки .
Пройти до північного притулку можна через будинки або по дорозі через склад.

Коли, ви доберетеся до північного притулку, притулок буде закрито, потрапити в притулок, ви зможете за допомогою арбалета, випустивши електро болт в електрощит, після чого відкриються двері в притулок заходимо оглядаємо притулок і використовуємо комп’ютер, щоб потрапити в мережу.
Якщо у вас немає арбалета, то ви не зможете відкрити північне притулок і пройти четвертий розділ, читайте інструкцію, про те де знаходиться арбалет в грі.

Після того як ви використовуєте комп’ютер, ви потрапите в «Мережа відділу управління», тут нам потрібно буде пройти ряд невеликих випробувань і знайти вихід B2 до мерії.
Натискаємо кнопку «Tab» і дивимося на карті наше розташування і дивимося точку, на яку нам потрібно потрапити.
В одній з кімнат виходимо через вентиляційну трубу, далі ви потрапите в спеціальну кімнату, в якій ви побачите двері і електронний замок, щоб пройти і потрапити в мережу «B2», вам потрібно буде відкрити електронний замок.

І так використовуємо електронний замок, після чого ви побачите дві граючі хвилі червоного і зеленого кольору, червона і зелена смуга повинна збігтися разом, для цього використовуємо клавіші «W» «S» «A» «D», регулюючи смуги, коли смуги співпадуть натискаємо англійську клавішу «E», після чого буде розблокована двері, але вона відразу не відкриється буде перезавантаження системи, в цей час вам потрібно буде нейтралізувати всіх монстрів, які будуть на вас нападати.
Після того як ви вб’єте всіх зомбі збираємо зелений гель і виходимо через двері, яку, ви відкрили.

Після чого ви потрапите в кімнату, в якій вам потрібно буде активувати рубильник, щоб спустити введення потім спуститися по сходах.
Далі ви потрапите в кімнату з газом, де ви не зможете користуватися зброєю і вам належить нейтралізувати ворогів з укриття або обійти ворогів.
У підвалі, вам потрібно буде увійти в одну з двері але вона буде закрита, щоб відкрити двері, вам потрібно буде в кінці підвалу увійти в кімнату і включити харчування, після чого двері буде відкрита.

Після того як ви потрапите в кімнату, вам потрібно буде відкрити електрощит потім включити перший рубильник, потім включити останній рубильник і включити другий рубильник, все потрібно робити по порядку, після чого включиться харчування і двері буде відкрита.
Йдемо назад до дверей відкриваємо двері і йшов нагору.

Після того як ви підніміться по сходах, вам потрібно буде пройти в одну з кімнат, і пройти через вентиляційної люк, який вас приведе в кабінет з виходом в мережу «B2».

Після того як ви використовуєте комп’ютер і пройдете в мережу, ви потрапите в мерію, на цьому четверта глава буде закінчена, в п’ятому розділі the evil within 2, вам належить бій з правоохоронцем боса.

На цьому у мене все, всім поки приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию