Проксі для яндекс браузера: що це?

З появою нових заборон в інтернеті, що вводяться з метою убезпечення користувача від небажаної інформації, безліч популярних інтернет-ресурсів піддалося блокувань.

Оскільки перешкодити відвідуванню веб-сторінки Роскомнадзор може тільки користувачам певного географічного положення, з російськими IP-адресами, оптимальним методом обходу блокування, представляється його зміна на іноземний.

Як змінити IP?

Змінити свою адресу в інтернеті досить легко і навіть малодосвідчені користувачі цілком здатні переглядати будь-яку інформацію. Проксі для яндекс браузера видається оптимальним варіантом для виконання поставленого завдання.

Крім можливості детальної настройки, користувач може працювати за вже підготовленому розробниками шаблоном, що дозволить без особливих тимчасових витрат на підготовку, відвідати потрібний портал.

Проксі може бути:

  • Традиційним. Подібний варіант має на увазі самостійний пошук безкоштовних проксі-серверів;
  • Вбудованим. Використання турбо-режиму, інтегрованого в яндекс-браузер, дає несподівані переваги;
  • Готовим. Додатки на кшталт VPN або Frigate, здатні забезпечити доступ до заблокованих інтернет ресурсів без будь-яких зусиль з боку користувача.

Варто враховувати, що кожен з цих варіантів має як свої переваги, високо цінуються користувачами, так і явні недоліки, здатні перешкодити роботі.

докладний розбір

Традиційні проксі представляються оптимальним варіантом для просунутих користувачів, яким не важко буде знайти працюючий безкоштовний або платний сервер, а потім додати його в список обраної програми для його використання. Приклади подібних програм, можна подивитися у вбудованому сервісі, так як всі вони доступні за запитом Proxy.

У більшості випадків, цілком достатньо звичайного Турбо-режиму, який нібито призначений для прискорення завантаження відео. На ділі, як правило, контент завантажується помітно довше, однак, використання подібного проксі дозволяє відвідати переважна більшість заблокованих ресурсів.

Готові шаблонні рішення не менш популярні, так як дозволяють насолоджуватися безмежною свободою відвідування без тривалої настройки з’єднання.

Доповнення Frigate або Browsec дозволяють швидко і зручно переглядати будь-які веб-сторінки. При цьому, обидва цих доповнення принципово різні: перше включається тільки тоді, коли користувач потрапляє на заблокований ресурс, в той час як друге працює безперервно протягом всього серфінгу.

Ссылка на основную публикацию