Пропали ярлики робочого столу Windows. Відновлення ярликів.

Пропали ярлики Робочого столу. Чи не спрацювало? Йдемо далі.

Цілком можливо, що причиною зникнення ярликів стало вплив шкідливого ПО, а тому виженете систему перевіреної антивірусної утилітою. найкращі з них: одноразові і не потребують утиліти Касперського і DrWeb. Вони не вступлять у конфлікт з наявними в системі (якщо таке є), а ось результат роботи утиліт можливо вас здивує.

Після цього запустіть утиліту Unhide.exe, яку люб’язно надали товариші з сайту

https://www.bleepingcomputer.com/download/unhide/dl/6/

Завантаження утиліти почнеться автоматично. У вікні консолі команд після запуску ви побачите процес деблокування ярликів. Її дія заснована на зондуванні відповідних записів в реєстрі і активації ключів (з 0 на 1). Доведеться почекати деякий час: все залежить від обсягу займаного простору диска файлами. В середньому процес займає від 5 до 15 хв. Після закінчення робіт буде сформовано лог-файл, який і буде вам запропоновано відкрити. Там утиліта покаже, які гілки реєстру були деблоковані.

Пропали ярлики Робочого столу. Видаляємо кеш ярликів.

Як і для іншого, пов’язаного з відображенням файлів і директорій, Windows любить кешувати зображення і запам’ятовувати їх, файлів і ярликів, розташування. Так і тут. Якщо ви пройдете по шляху:

C: \ Користувачі \ ваша_учётная_запісь \ AppData \ Local

Те його виявите у вигляді прихованого файлу IconCache.db:

Видаліть файл і перезавантажте систему. Але перед видаленням старого файлу зафіксуйте для себе його розмір: новий повинен бути набагато менше, ніж раніше. Якщо після перезавантаження його розмір не зменшується, спробуйте прибрати деякі не зовсім актуальні ярлики і повторіть процедуру.

Пропали ярлики Робочого столу. Перевірте файли системи на цілісність.

Причиною того, що у вас пропали ярлики Робочого столу може бути пошкодження системних файлів. Рідко воно проявляється тільки в пропажі ярликів, проте в цьому випадку я пораджу скористатися двома командами в консолі команд з перевірки самих файлів Windows і заодно перевірити цілісність самої файлової системи. Це досягається введенням команд:

sfc / scannow

і

chkdsk

Детальну інформацію ви можете почерпнути в статті Вбудовані ремонтні утиліти Windows.

Вимкніть сплячий режим.

Рідко, але буває. Іноді деякі значки пропадають саме “завдяки” монітора. Тобто проблеми починаються після пробудження комп’ютера зі сну. На деяких Full HD моніторах я особисто це спостерігав, проте в чому проблема не докопувався. У будь-якому випадку, моїми діями були оновлення драйверів для монітора і відеокарти плюс – в крайньому випадку – відмова від сплячого режиму.

Ссылка на основную публикацию