Пропав звук в браузері Яндекс: причини, вирішення

Інтернет оглядачі дозволяють користувачеві взаємодіяти з безліччю різновидів контенту, багато з яких, припускають програвання різних мелодій і звуків. Однак, користувачі яндекс.браузер нерідко стикаються з проблемою, коли в програмі пропадає звук, в результаті чого, сприймати аудіо-контент стає просто неможливо.

Причини проблем зі звуком в браузері

Коли пропав звук в браузері Яндекс, використовувати його в звичному режимі не вдасться, особливо якщо в плани користувача входив перегляд відеозаписів на популярних сервісах, прослуховування музики або взаємодія з деякими додатками.

Причин у подібної несправності кілька і від їх різновиди, безпосередньо залежить вирішення питання. До них можна віднести:

  • Випадкове відключення звуку в браузері або вкладці, викликане діями користувача;
  • Проблема з встановленими аудіо-драйверами;
  • Помилки веб-сторінки або використовуваного сервісу.

Оскільки неполадки на сайті усунути неможливо силами користувача, має сенс детально розібрати усунення несправності, викликаної іншими причинами.

Відключили звук і забули …

Як би це не було банально, багато користувачів самі випадково відключають звук в програмі або системі.

ПОРАДА! Виявити цю помилку дуже просто, достатньо лише перевірити регулювання гучності в системі і браузері.

Для цього, потрібно перейти в трей нижній панелі, де розташовані годинник, після чого, натиснути на значок білого динаміка. У віконці, необхідно упевнитися в тому, що індикатор не розташований в крайньому нижньому положенні, а сам динаміка не закреслити. Також слід перевірити задані для різних додатків параметри, для чого в цьому ж меню, слід натиснути Мікшер.

Там, серед усіх представлених програм, слід знайти оглядач і також упевнитися в нормальному рівні гучності. Не слід забувати, що всі оглядачі на основі Chrome, до яких відноситься яндекс.браузер, підтримують можливість відключення звуку у вкладці. Тому, рекомендується вивчити область, де написано назву сторінки, на якій відсутній звук, на предмет наявності закресленого динаміка. Якщо він виявлений, досить лише повторно натиснути на нього, щоб повернути гучність в нормальний стан.

Драйвера – ще одна причина проблем зі звуком

На жаль, далеко не завжди проблеми зі звуком вирішуються настільки простим способом. Якщо система недавно скачував поновлення, доцільно перезавантажити комп’ютер і перевірити, відновлена ​​чи нормальна робота звукового пристрою.

Будь-які ручні маніпуляції з драйверами повинні проводитися лише досвідченими користувачами, інакше можлива втрата системою працездатності. Зважаючи на це, слід просто відкотити систему до попереднього стану, при якому, подібна несправність була відсутня.

У ряді ситуацій, може знадобитися оновлення звукового драйвера. Система, як правило, не здатна правильно підібрати потрібний варіант, однак спробувати зробити це безперечно варто. В панелі управління розташований пункт Диспетчер пристроїв, в якому слід знайти аудіо пристрій і перевірити, чи немає поруч з ним будь-яких знаків оклику та інших індикаторів, що сигналізують про неполадки.

Якщо вони присутні, бажано натиснути правою кнопкою миші на ньому і вибрати Оновити драйвер. Якщо це не допомогло, варто самостійно знайти потрібне ПО в інтернеті, скориставшись назвою і номером моделі проблемного пристрою. Новачкам в цій справі можуть допомогти сторонні програми, проте, навіть вони не здатні гарантувати правильність підбору драйвера.

Ссылка на основную публикацию