Пропозиція по зважуванню Altice для Статуту

Голландський телекомунікаційний конгломерат Altice NV і його кабельний вузол в США знаходяться на ранніх етапах роботи над пропозицією купити Charter Communications Inc, повідомили джерела в агентстві Рейтер в середу, в ході якого буде побудований більш масштабний в Сполучених Штатах.

Пропонований план підкреслює очікувану хвилю консолідації в телекомунікаційній галузі, оскільки кабельні компанії шукають додаткові способи скоротити витрати і рости зі збільшенням споживання споживачами в США.

Це також ілюструє амбіції засновника Альтиса, франко-ізраїльського мільярдера Патрика Драхам, який заробив свої статки за рахунок запозичених за рахунок поглинань швидких покупок, а потім скоротив витрати, щоб збільшити прибуток. Угода для Хартії стане найяскравішим свідченням того, що Драхам сподівається повторити цю модель в Сполучених Штатах.

Акції хартії зв’язку зросли на 3,3 відсотка до 402,71 долара США в середині торгів на новинах, про які вперше повідомили CNBC. Акції Altice USA Inc. впали на 12 центів до 30,93 долара.

Первинне публічне розміщення Altice USA в червні розглядалося як засіб для того, щоб Драхам розширив свою кабельну імперію в США, надавши публічні акції компанії, які він може використовувати в якості валюти для нових придбань. У травні Drahi повідомив журналістам, що він вважає, що розширення кабелю є пріоритетом, за яким слідують мобільні і контент.

Фінансування придбання Хартії або злиття компанії з Altice USA стане серйозною проблемою для Drahi, чий чистий вартість прив’язана Forbes до 14 мільярдам доларів. Навіть без премій на поглинання, статутний капітал варто більше 180 мільярдів доларів США, включаючи заборгованість, в той час як Altice NV і Altice USA мають майже стільки ж заборгованість, скільки і їх спільна ринкова капіталізація – 32 мільярди євро і 23 мільярди доларів відповідно.

«З огляду на (Знайдений) новонабутий масштаб після його недавнього придбання колишнього Time Warner Cable, повний виліт здається дещо вищим для будь-якого потенційного претендента», – сказав Туна Амобі, аналітик CFRA Research.

За словами джерела, Altice працює з банками для фінансування операції за допомогою грошових коштів і капіталу.

Altice NV, Altice USA і Charter відмовилися від коментарів.

Купівля інший кабельної компанії дасть Altice USA, в даний час четвертого за величиною провайдера кабельного телебачення США, можливість нарощувати масштаб і економити на витратах, пов’язаних з випуском контенту, правами на поширення і інвестиціями в інфраструктуру.

Altice завершила придбання Cablevision в розмірі 17,7 млрд. Дол. США в червні минулого року після покупки Suddenlink за 9,1 млрд. Дол. США в 2015 році. Обидва придбання були здійснені за рахунок боргу з цільової економією в розмірі понад 1 млрд. Дол. США для обох компаній.

Його торговий успіх в США пішов за покупкою конкуруючої французької мобільного телекомунікаційної компанії SFR в 2014 році, яка була профінансована із заборгованістю в розмірі 21,9 млрд доларів США, що викликало стурбованість серед кредитних рейтингових агентств і аналітиків.

SFR втратила більше 1,6 мільйона мобільних клієнтів і 500 000 постійних широкосмугових клієнтів, так як Drahi взяла під свій контроль компанію, якій заважала пізня активізація капітальних вкладень в свої мережі.

У Альтиса може бути деяка конкуренція в виборі Хартії. Reuters повідомила минулого місяця, що японська SoftBank Group Corp також розглядає можливість зробити заявку на статут до кінця серпня, щоб вона могла об’єднати кабельну компанію з бездротовим держателем Sprint Corp.

SoftBank володіє контрольним пакетом акцій Sprint.

Аналітики та інвестори заявили, що зв’язування між кабельними компаніями і операторами бездротового зв’язку все більше має сенс, оскільки відмінність між широкосмуговим зв’язком і бездротовими з’єднаннями розмивається, а споживачі вимагають безшовних підключень для своїх пристроїв.

Ссылка на основную публикацию