Просте створення красивого меню групи вконтакте

Для того, щоб ваша група користувалася успіхом, потрібно не тільки додавати своєчасно цікаві матеріали, не менш важливе значення має дизайн групи і навігація в вигляді красивого меню. Меню дуже зручно для користувачів, так як з його допомогою групу легко розбити на розділи, і ваш передплатник легко знайде потрібні йому матеріали. Ще один позитивний момент – це додавання в навігацію посилань на свій сайт або на партнерські програми.

Як розбити пости групи вконтакте на розділи. Для цього до кожного запису створюємо хештег виду: # хештег @ id_вашей_группи_вконтакте. Наприклад, хештеги групи нашого сайту будуть виглядати так: # PSD @ vgrafike1 # дизайн @ vgrafike1
P.S. Ставайте передплатниками нашої групи, і ви будете першими дізнаватися новини нашого сайту + поради з оформлення груп вконтакте та інших профілів соціальних мереж.

Меню групи можна створити своїми руками в фотошопі з нуля або з наявних шаблонів PSD, але для цього потрібно не тільки вміти користуватися Adobe Photoshop, але знати вікі-розмітку, за допомогою якої додають посилання в меню. Однак існує інструмент, який за вас зробить всю рутинну роботу. Це генератор меню – Menumake. Сервіс дуже простий у використанні, але щоб у вас не виникло питань, я розповім як користуватися ним детально в цій статті.

Дізнайся, як оформити вконтакте за допомогою фотостатуса і як створити слайд-шоу vk.

Отже, зайдіть на сайт менюмейк >>>

 1. Проста реєстрація та вхід здійснюється через акаунт вконтакте. Увага! Якщо у вас кілька акаунтів, то вибирайте той, адміністратором або редактором групи vk.
 2. На головній сторінці сервісу ви можете додати ще один акаунт. Для цього вам потрібно вийти з облікового запису vk і зайти в інший акк. Тепер натисніть в сервісі менюмейк кнопку «Додати обліковий запис».
 3. Перед вами список груп, адміністратором або редактором яких ви є. Навпаки кожної групи є кнопка «Створити меню». Натискайте на неї і приступайте до творчості 😉
 4. Створення гарного меню в конструкторі може відбуватися на основі шаблону або ви можете створити унікальний дизайн вручну. Для створення на основі шаблону натисніть на кнопку «Вибір шаблону».
  Тепер заповнюємо пункти меню: зліва – текст на кнопці, праворуч – посилання на сторінку. Непотрібний пункт видаляємо за допомогою іконки «-«, а якщо нам потрібно багато кнопок, то натискаємо «Додати пункт».
 5. Переходимо до налаштування дизайну. Вибираємо фон. Фонову картинку можна вибрати з галереї сервісу, можна зробити простий однотонний фон (просто колір) або завантажити власний. Для цього скористайтеся відповідними вкладками сервісу.
 6. Налаштовуємо відступи, вибираємо колір кнопок, шрифти і т.п.
 7. Коли все готово переходимо до завантаження. Натисніть на кнопку – «завантажити меню» під попереднім переглядом, поповніть рахунок на 200 гривень. Погодьтеся, що це невелика сума, і послуги дизайнера вам коштували б набагато більше. Поповнити рахунок можна через Вебмані, Яндекс Гроші, оплата за допомогою банківської карти або за допомогою PayPal.
 8. Після оплати сервіс проводить підготовку меню – розрізання його на частини і завантаження їх в окремий, закритий від сторонніх очей, альбом. У вашій групі буде створена сторінка, в якому буде розміщено ваше меню.
 9. Приємний бонус – генератор сам створює обкладинку для вашого меню. Це кнопка «Відкрити меню» на вашому тлі. Закріпіть його на сторінці вашої групи для швидкого переходу на сторінку навігації.

Так, що якщо ви всерйоз зібралися просувати свою групу вконтакте, то раджу звернути увагу на цей сервіс. Адже в просуванні не буває дрібниць. І створення навігації по розділах групи зробить її більш зручною для користувачів, що в остаточному підсумку підвищить лояльність вашої аудиторії.

Ссылка на основную публикацию