При установці Windows XP синій екран з помилкою Stop 0x0000007B

Якщо при установці Windows XP з’явився синій екран з помилкою Stop 0x0000007B, то настійно рекомендується ознайомитися з нижче викладеним матеріалом, так як в ньому можна знайти один з найефективніших методів вирішення даної проблеми.

Давно відомо, що абсолютно будь-який варіант синього екрану смерті викликає у величезного числа користувачів напади незрозумілої паніки. Проте, практично завжди проблему можна вирішити. А якщо комп’ютер сигналізує користувачу про код помилку «Stop 0x0000007B», то і поготів.

Отже, користувачем запланована установка Віндовс XP. Юзер вставляє в дисковод джерело потрібної інформації, запускає процедуру інсталяції. Далі все відбувається наступним чином:

  • Програма починає, начебто, працювати;
  • Виконується перенесення драйверів на жорсткий диск;
  • Після цього людина повинна приступити до вибору інсталяційного розділу, але саме в проміжок між двома цими операціями і виникає дана неприємність.

Звичайно, можна спробувати перезапустити процес, але, на жаль, помилка Stop 0x0000007B при установці Windows XP виникне на тому ж самому етапі.

 

Чому це відбувається?

Вся справа в тому, що Windows XP – досить стара операційна система від Microsoft. Часи її активного застосування давно пройшли, і з того часу багато чого змінилося. Наприклад, режими роботи, що застосовуються до використовуваних вінчестерам.

Природно, що цей фактор призводить до конфлікту, який і приймає форму саме цієї BSoD помилки.

На щастя, існує дуже ефективна методика, що дозволяє виправити ситуацію буквально за кілька хвилин. Для цього зовсім не потрібно заходити на офіційний сайт розробників, читати тонни наданих матеріалів, здійснювати якісь незрозумілі і, найчастіше, непотрібні дії.

Виправлення помилки з кодом Stop 0x0000007B

Отже, якщо при спробі виконати інсталяцію Віндовс XP виникає помилка саме з цим кодом, то користувачеві необхідно зробити наступне:

  1. Ініціювати перезапуск комп’ютера.
  2. Виконати перехід в меню БІОС – зробити це можна за рахунок натискання на певну кнопку. Найчастіше допомагає здійснити задумане клавіша «Del».
  3. Вибрати вкладку «Main» або її аналог.
  4. Перейти до підрозділу «SATA Mode».
  5. Переставити режим з позиції AHCI на IDE.

Природно, потрібно збереження змінених налаштувань BIOS. Після чого, можна черговий раз запускати перерваний раніше процес, в якому більше не буде проявлятися ця неприємність.

Ссылка на основную публикацию