Прибираємо реккламу в торренте uTorrent: всі актуальні способи

Скачування з інтернету файлів у вигляді торрента є тією практикою, якою ми займаємося вже років із десять. І весь цей час більшість з нас використовує програму uTorrent, навіть незважаючи на те, що існують і альтернативні рішення. Програма приваблива всім, проте є в ній один недолік у вигляді реклами. І сьогодні ми поговоримо про те, як цей самий недолік можна успішно ліквідувати.

Чому саме uTorrent

  • Скажімо прямо, даний клієнт став популярним тому, що він був у нас першим. Більшість просто не бачить сенсу змінювати його на щось інше. Втім, існують і очевидні переваги:
    Мала вага. Дистрибутив швидко скачується і оперативно встановлюється;
  • Робота на будь-якому «залізі». Програма відмінно запускається навіть на старих комп’ютерах. Втім, під час особливо високої швидкості роздачі система все ж може пригальмовувати, але на сучасних комп’ютерах це не критично;
  • Зручний інтерфейс і проста робота. Розібратися з цією програмою не складе ніяких труднощів навіть тим, хто раніше не мав з нею справи. Інтерфейс гранично простий і не містить нічого зайвого.

Втім, останнім часом зайве все-таки з’явилася – реклама. Варто відзначити, що стоїть вона з недавнього часу, так як творці ПО вирішили монетизувати своє дітище. Деякі не звертають на цю рекламу уваги, але інших вона дратує. Саме їм і варто читати далі.

Важливо! Можна зробити простіше і заплатити. Адже реклама є тільки у безкоштовній версії. При цьому якщо вам шкода витрачати майже 20 доларів, можете придбати версію за 5, але на рік (в той час як в першому випадку платіж разовий). Весь цей час ви рекламу не побачите.

Правильна настройка клієнта

Після того, як користувачі почали скаржитися на наявність реклами, розробник вирішив піти назустріч і зробити можливість її відключення через настройки. Однак ці самі настройки вельми хитро замасковані і розібратися з ними без досвіду буде вкрай непросто. Але якщо копнути глибше, все стає елементарно. Отже, основний порядок дій:

  • Відкриваємо клієнт і знаходимо там слово «Налаштування», після чого входимо в «Налаштування програми»;
  • В даному меню необхідно зайти в пункт «Додатково» і відключити ті функції, що відповідають за виведення реклами. Пошук проводиться через фільтр, ну а виконати відключення можна за допомогою перестановки значення з true на false. Робиться це у всіх випадках просто – внизу буде написано слово «Значення», в якому ми просто змінюємо слово «Так» на «Ні», позначаючи відповідний пунктик;
  • Вводите в фільтр left_rail_offer і відключаєте параметр offers.left_rail_offer_enabled. Це дозволить відключити висновок рекламних блоків в нижньому кутку в лівій частині вікна клієнта;
  • Перестати крутити рекламу у верхній частині вікна клієнт можна шляхом введення в рядок пошуку ключового слова sponsored_torrent_offer. В цьому випадку вийде offers.sponsored_torrent_offer_enabled, в якому також змінюємо атрибут на false;
  • Вводите ключові show_plus, enable_pulse, show_notorrents і offer_autoexec і відрубували відповідні процеси – gui.show_plus_upsell, bt.enable_pulse, gui.show_notorrents_node і offers.content_offer_autoexec. У всіх випадках спосіб відключення ідентичний вищеописаному.

Все це дозволить в реально короткі терміни перетворити поточну посипану рекламою версію клієнта в ідеально чисту, не сплачуючи при цьому гроші розробникам. Важливо відключити саме ці функції і не чіпати інші, так як в противному випадку працездатність програми може опинитися під загрозою. Щоб побачити зміни, отримані результати необхідно зберегти, після чого перезапустити клієнт.

Використання сторонніх додатків

Звичайно, трохи покопавшись з настройками, ми можемо зробити наш клієнт повністю вільним від реклами. Але якщо такі дії викликають у вас головний біль і хочеться чогось більш простого, то можна встановити додаткове програмне забезпечення. Йтиметься про таке ПО, як Adguard. Принадність його полягає в універсальності. Так, після скачування залишається лише вибрати ту програму, в якій ми хотіли б відрубати висновок рекламних блоків. І uTorrent там вам також вдасться знайти. Просто входите в настройки, після чого в переліку фільтровану додатків вибираєте клієнт, і все інше блокіратор зробить самостійно.

Pimp My uTorrent

Скрипт, який знаходиться у вільному доступі і який можна завантажити за кілька секунд. Йдеться про програмному коді, який після потрапляння на комп’ютер і запуску сам знайде клієнт і швидко очистить його від реклами. Потрібно всього лише пару разів клацнути мишкою і все відбудеться без участі користувача. Так що цей спосіб можна назвати найбільш простим.

замість висновку

uTorrent продовжує залишатися кращим торрент-клієнтом і відмовлятися від нього тільки через те, що вважаєте настирливої ​​реклами, точно не варто. Тим більше, як ми зрозуміли з цієї статті, виправити ситуацію можна досить просто.

Важливо відзначити і те, що сама по собі реклама на настільки якісний продукт навряд чи є чимось поганим. Адже його творці дійсно змогли виконати велику роботу, і створили відмінний продукт. Так що винагородити їх за труди цілком логічно. Тим більше що реклама не завжди є марною і часом в ній є те, що буде вам реально потрібно.

Ссылка на основную публикацию