Прибираємо Збій активації продукту в Microsoft Office

Якщо на комп’ютері встановлена ​​пробна версія Microsoft Office 2010, 2013, або 2016, після закінчення free-trial версії з’явиться збій активації продукту. Майстер активації буде говорити при кожному запуску, що Ця копія Microsoft Office не активовано. Код помилки: 0x8007007B.

Прибрати збій активації можна двома способами: купити ліцензію або використовувати активатор на кшталт KMSAUTO NET (для будь-якої версії Office). Оскільки програма коштує дійсно дорого, багато користувачів вважають за краще використовувати безкоштовний активатор для Office. Це дозволить позбутися від надокучливого повідомлення про збій активації продукту і користуватися всіма можливостями програм з офісного пакету.

Помилка активації в ліцензійному Office

Помилка активації може статися під час запуску будь-якого продукту з офісного пакету Microsoft Office: Word, Excel, PowerPoint. Зазвичай це відбувається після закінчення пробної версії програм. Система пропонує ввести ліцензійний ключ при кожному запуску. Це неабияк набридає користувачам, особливо разом з урізаним функціоналом Office.

Зрідка помилка при активації Microsoft Office може з’являтися на ліцензійної версії, де ключ введений і раніше все було нормально. Це відбувається в разі, якщо Windows не може підключитися до серверів Microsoft або перевірка справжності ліцензії з якихось причин недоступна.

Основні причини збоїв:

В реальності все набагато простіше софт не активований, тому що ніхто не купував ліцензію.

Прибрати збій активації з KMSAuto Net

Проблема з активацією Office відбувається через відсутність ліцензійного ключа. Якщо Windows теж піратська, то KMSAuto Net єдиний адекватний спосіб користуватися системою без проблем з безпекою і постійних нагадувань про необхідність активувати Windows і Office.

KSM Auto невелика програма, яка створює віртуальний сервер. Віртуальний сервер являє собою звичайний процес, практично не витрачає ресурси комп’ютера. Процес видає себе за віддалений сервер Microsoft, яка підтверджує ліцензію. Виходить, Windows сам собі відправляє запит і отримує відповідь, що все в порядку (ліцензія активна). Помилка активації продукту перестає з’являтися.

Прибираємо збій активації продукту Microsoft Office з KMSAuto Net:

 1. Завантажити KMSAuto Net. Програма безкоштовна і регулярно оновлюється під різні версії Office.
 2. тимчасово відключити антивірус, захисник Windows і аналогічне ПО. KMSAuto втручається в роботу системи, що за замовчуванням розпізнається антивірусами як шкідливий вплив.
 3. запустити KMSAuto_net від імені адміністратора. По-іншому програма не коректно працювати.
 4. Після запуску програми з’явиться дві основні кнопки: активувати Windows цілком або тільки активувати Office. Залежно від версії програми, в сусідніх вікнах можна виставляти додаткові налаштування.
 5. Далі програма буде виводити інформацію про свої дії, час від часу питаючи дозвіл на установку драйверів і інші маніпуляції. У всіх випадках потрібно натиснути далі або згоден, оскільки ці дії є нормою для роботи активатора.
 6. Дочекатися, поки програма повідомить про успіх. Повідомлення про помилку активації продуктів Office більше не повинні турбувати.

Іноді KMSAuto NET не може в автоматичному режимі активувати ліцензію. У цьому випадку з’являється вікно з повідомленням Програма не змогла активувати продукт в автоматичному режимі. Зараз буде виконана спроба встановити новий GVLK-ключ, після чого необхідно повторити активацію знову.

Це означає, що доведеться скористатися другим ручним способом активації. Він трохи складніше, проте гарантує результат практично в 100% випадків.

Ручна активація Office

GVLK-ключ продукту це той самий ліцензійний ключ, який перевіряється на справжність. Якщо до програми не вийшло самостійно визначити версію Windows і підібрати до неї ключ, зробити це можна самостійно. Потрібно зайти в розділ Програми і вибрати активується продукт зі списку.

 1. Насамперед запускається сам KMS-Service віртуальний сервер активації. У головному вікні програми є дві кнопки: Активувати Windows і активувати Office. Натискаємо другу.
 2. Далі потрібно перейти у вкладку утиліти і в розділі GVLK Ключі Продуктів і вибрати свою версію операційної системи або активується версії Office.
 3. Після вибору версії KMSAuto_NET видасть ліцензійний ключ. його потрібно скопіювати в буфер обміну.
 4. Тепер, коли сервер KMS запущений і є ключ, потрібно відкрити вкладку система і в розділі Установка GVLK ключа натиснути Встановити ключ Office.
 5. У вікні вставити ключ до відповідного рядка.
 6. Натиснути кнопку продовжити і дочекатися закінчення процесу. На цьому все Office або Windows потрібної версії буде активований як ліцензійний.

Хоча проблема вирішена, рано чи пізно вона з’явиться знову. Зменшити шанс можна, виставивши повторну активацію продукту (реактивацію) кожні 10 днів. Але ключ все одно злетить, оскільки кожні 180 днів Windows проходить валідацію. Більш того, колючі можуть злетіти при оновленні системи або оновленні безпеки Windows. Тому і програма, і інструкція ще можуть стати в нагоді.

,

Відключення або видалення непотрібних розширень з Google Chrome проводиться в налаштуваннях. Для управління розширеннями досить ввести в адресному рядку chrome: // extensions /. Розширення не обов’язково видаляти з браузера остаточно.

Ссылка на основную публикацию