Причини виникнення помилки 8007000e і як її виправити?

Оновлення системи потрібні, щоб усунути уразливості ОС, поліпшити працездатність, зробити версію Windows більш стабільною, а також принести деякі корисні «фішки». Як правило, оновлення відбувається самостійно, і користувач не приймає участь в процесі. Однак іноді виникає якийсь збій, що призводить до проблеми 8007000e – помилка при пошуку оновлень. Так як ми вже знаємо важливість своєчасних оновлень, які не будемо відкладати проблему, а розглянемо її рішення.

Чому виникає помилка 8007000e?

Причин, за якими з’являється дана помилка, насправді не так вже й багато. Тому знайти і усунути її можна самостійно, без звернення до фахівця. Наведемо список найбільш поширених причин виникнення неполадки.

Брак вільного місця на жорсткому диску

Функціональність системи залежить не тільки від оперативної пам’яті і процесора. Важливу роль у ній відіграє і вільне місце на диску. Якщо його надто мало, ОС почне гальмувати, працювати зі збоями і видавати помилки, в тому числі і код 8007000e.

Проблема вирішується досить просто. Потрібно видалити зайві файли або ж перенести їх на інший носій. Якщо під рукою нічого немає, а видаляти дані ви не хочете, можна скористатися хмарним сховищем. По суті це такий же жорсткий диск, тільки віртуальний. Найбільш популярними на даний момент вважаються Google Drive і Yandex Disk. Їх можна як завантажити на ПК, так і використовувати через браузер.

Несправності в жорсткому диску

На жаль, дана проблема набагато серйозніше. Справа в тому, що жорсткі диски дуже схильні до пошкоджень і є найменш надійним елементом ПК. В один прекрасний момент його магнітна поверхня, на якій записується вся інформація, починає виходити з ладу і, відповідно, всі дані, записані на пошкодженій ділянці, пропадають. Через це ОС і багато її служби перестають нормально працювати, виникають часті BSDO і т.п.

Перевірити стан диска можна програмою Victoria. Якщо теорія підтвердиться і додаток знайде багато битих секторів, вам залишається тільки поміняти несправність приладу.

Наявність вірусів або троянів

Досить тривіальна причина, через яку виникають несправності в системі у багатьох користувачів. Вірус здатний не тільки гальмувати ПК, але і вносити зміни в реєстр Windows, а також пошкоджувати і видаляти багато програмні файли. Як підсумок, 8007000e помилка оновлення Windows 7 і повірте це ще не найгірший результат.

Як усунути дану неприємність, швидше за все, ви і самі знаєте. Встановлюємо антивирусник (Касперський, Аваст), безкоштовної версії цілком вистачить, і проводимо повне сканування. Після очищення від вірусів спробуйте оновитися знову.

Неправильно виставлене час і дата

Коли служба шукає нові оновлення для операційної системи, вона орієнтується в першу чергу на встановлену користувачем дату і час. Відповідно, якщо вони виставлені неправильно служба, кажучи простою мовою, буде збита з пантелику і видасть 8007000e помилка оновлення.

Щоб такого не виникало, слід виставити поточний час. Для цього клікніть двічі на годинник (правий нижній кут) і синхронізуйте час з інтернетом (вкладка «Час по інтернету»). Після цього все повинно працювати коректно.

Проблеми з мережевим з’єднанням

8007000e Windows 7 може виникнути через нестабільне інтернет-соеденения. Служба оновлень просто не може нормально працювати через постійні обривів, що призводить до даного збою.

Налагодити нормальний інтернет можна, перезагрузив роутер. Якщо це не допомогло, зателефонуйте своєму провайдеру, щоб він перевірив вашу лінію. Можливо, десь перебитий кабель або збиті настройки маршрутизатора.

брак ОЗУ

Досить рідкісна проблема, особливо, якщо у вас сучасний комп’ютер, проте, закрити всі «важкі» програми і спробувати оновитися знову.

Як усунути збій?

Іноді причина збоїв виходить не з боку користувача, а через саму Windows 7. Справа в тому, що багато збірки Віндовс 7 виходили з вже несправної службою оновлення. Зазвичай в таких випадках помилка виникає відразу ж після установки сімки на ПК. Хоча тут може бути і вина користувача, випадково пошкодив або видалив системні файли. Так чи інакше, в цьому випадку залишається тільки альтернативний спосіб оновлення.

Розглянемо його крок за кроком:

  • Переходимо по посиланню.
  • Гортаємо сторінку до 2-го методу.
  • Там буде табличка з пакетами оновлень для версій Віндовс 7.
  • Вибираємо свою ОС і натискаємо «Завантажити пакет».
  • Відкриваємо скачаний файл і погоджуємося на оновлення.
  • Після того як все буде встановлено перезавантажуємо ПК.

Ось і все тепер ви знаєте, як виправити 8007000e.

Додаткові рекомендації по оновленню системи

Не всі оновлення можуть піти на користь. Тому ми радимо зайти в центр оновлення, далі настройка параметрів і вибрати пункт, де вас будуть тільки повідомляти про тих, хто прийшов оновленнях, без їх завантаження на ПК. Так ви зможете самі вибирати, що вам потрібно, а що ні.

Ссылка на основную публикацию