«Примарний гонщик» з рейтингом R став би хітом на думку Ніколаса Кейджа

Ніколас Кейдж, який зіграв мотоцикліста зірвиголову на ім’я Джонні Блейз в двох частинах фільму «Примарний гонщик» з рейтингом PG-13, вважає, що франшиза стане надзвичайно успішною, якщо її воскресити з рейтингом R. «Якби« Примарного гонщика »перезняли з рейтингом R, так як у них вистачило сміливості вступити з« Дедпула », я впевнений, що фільм став би шалено успішним», – каже в одному з інтерв’ю Ніколас Кейдж. Перший фільм, випущений в 2007 році компанією Sony Pictures, зібрав в прокаті 228 мільйонів доларів. Його сиквел «Примарний гонщик: Дух Помсти», який вийшов в 2012 році не зміг повторити успіх першої картини, зібравши тільки 132 мільйони в світовому прокаті – практично потроївши свій бюджет в 57 мільйонів, в той час, як бюджет попередника склав 110 мільйонів.
Кадр з фільму «Примарний гонщик»

«Я все ще вважаю, що фільми були хітовими. Люди не беруть до уваги такі моменти, як реліз на DVD, потокова передача і багато іншого», – говорить Кейдж. «Коли ви дивитеся на те, що зробили режисери сиквела Брайан Тейлор і Марк Невелдайн, вклавши 50 мільйонів доларів, а отримавши 250 мільйонів, починаєш розуміти наскільки геніальним був сиквел».

Після того, як фільм «Каратель: Територія війни» з рейтингом R, випущений в 2008 році, відверто провалився в прокаті, зібравши всього 10 мільйонів доларів по всьому світу, зробивши його самим найменш касовим фільмом, натхненним Marvel, картини з рейтингом R не випускали до 2016 року, коли вийшов фільм «Дедпул», що став найкасовішим фільмом з рейтингом R.

Потім Fox ризикнули, випустивши фільм про Росомаху «Логан» з Х’ю Джекманом у головній ролі і, варто зауважити, ризик виявився виправданим, так як фільм зібрав 619 млн, довівши життєздатність фільмів за коміксами з рейтингом R.

Кадр з фільму «Примарний гонщик»

За словами Кейджа «філософська» концепція «Примарного гонщика» і його «монстра» супергероя перетворила персонажа, по суті не відповідає рейтингу PG-13, в такого, який відповідає. Так, персонаж, який продав душу Сатані, став відповідати рейтингу PG-13.

Що ж, ніхто не знає – чи стануть перезапускати «Примарного гонщика» і до чого це призведе, проте дана ідея дає поживу для роздумів. Наскільки сильно рейтинг впливає на успіх фільму? А що Ви думаєте з цього приводу? Швидше поділіться своєю думкою з нами в коментарях!

Ссылка на основную публикацию