Принтер для будинку

Привіт Шановні читачі нашого блогу У минулій статті, – я розповів вам про деякі нюанси сучасних принтерів. Ми дізналися, які принтери бувають і на що слід звертати увагу при виборі моделі для домашнього використання. Сьогодні ми розберемо деякі особливості фотопринтерів і спробуємо уявити для самих себе, який вибрати принтер для будинку. Не будемо відкладати все в довгий ящик і приступимо безпосередньо до опису деяких функційфотопринтерів.

Принтер для будинку

На даний момент існують декілька доступних типів фотопринтерів. Давайте розглянемо їх здатності і характеристики!

струменеві моделі фотопринтерів пропонують нам друк фотографій, але ще вони здатні на друк матеріалів іншого типу. Спеціальні моделі фотопринтерів можуть друкувати виключно на фотопапері, різної товщини і зернистості і професійні фото-принтери здатні на друк фотографій більших розмірів. Сьогоднішні, сучасні фото-принтери найбільш гарні, ніж раніше, тому розгляньте свої потреби більш поглиблено перш, ніж вибратипринтер для будинку. Багато фотопринтери сьогодні легко можуть друкувати без використання комп’ютера і роздруковувати безпосередньо з цифрової камери.
вибираючи принтер для будинку, вам слід звернути увагу на дозвіл друку, який мав би перевищує 1200 на 4800 крапок на дюйм. Крім усього, вам необхідно візуально спостерігати розмір фотографій, які вам потрібні, і вибрати принтер для будинку, якому посилам друк фотографій малого розміру, так само як і великого. Якщо ви профіліруетесь в основному по чорно-білим фотографіям, шукаєте кольорову і чорно-білу продукцію; ви повинні бути задоволені тим, що ви хочете побачити.
Деякі моделі відносно недорогих фотопринтерів з чотирибарвним висновком можуть запропонувати цілком гарна якість, що і дорогі фотопринтери. Крім цього, роздруковані фотографії повинні бути водонепроникними, довговічними і радувати вас насиченими і правдоподібними кольорами. Перш, ніж придбати принтер для будинку, розгляньте такі нюанси, як витрати на картриджі, фотопапір, чорнила і т.д. Напевно, вам доведеться часто цим всім запасатися, тому вони кілька додадуть витрат коштів до загальної суми.
Ось короткі особливості фотопринтерів від деяких виробників. Характеристики змінюються від моделі до моделі.

  • Струменевий принтер Canon Pixma iP6000D пропонує вам роздільною здатністю 4800 на 1200 пікселів на дюйм і виробляє друк зі швидкістю 11 фотографій в хвилину.
  • Струменеві фотопринтери від компаній Epson і HP, а саме Epson PictureMate Deluxe Viewer Edition і Hewlett Packard Photosmart 8450 також мають таким дозволом і швидкістю друку.
  • Термографічний фотопринтер Canon SELPHY CP710 має кольорове дозвіл 300 на 300 точок на дюйм.
  • Термографічний принтер від брендової компанії Samsung модель SPP-2040 має швидкість друку 60 сторінок в хвилину.
  • Принтер Olympus Camedia P-400 має дозвіл на 314 точок на дюйм з 8 бітами в кольорі і машинне дозвіл друку 7.68 мегапікселів.

Це був короткий екскурс по фотопринтерам деяких виробників. У доповненні до всього хочеться нагадати – вибираючи цифрову або комп’ютерну техніку, в тому числі і принтер для будинку, краще знайти інформацію самому, ніж піддаватися хитрощам продавців-консультантів, бо, їх заробіток залежить від кількості продажів!

Ссылка на основную публикацию