Прискорити комп’ютер, телефон або планшет відключивши анімацію

Анімації створюють красу вашого робочого столу, вони роблять все руху більш привабливими. Але коли ваш пристрій дуже довго реагує на будь-яку дію – ви можете відключити цю красу, трохи прискоривши комп’ютер, або далі спостерігати як він красиво тупить.

Причин гальмування пристрою може бути дуже багато: переповнений основний диск; безліч програм в автозавантаження; різне шкідливе ПО і т.д. Частина з них ви можете вирішити по інструкціях “Почистити комп’ютер”. Будь-який пристрій буде працювати швидше, якщо відключити або зменшити анімацію на ньому. У сьогоднішній статті розглянемо як відключити анімацію на різних пристроях.

Windows

У Windows відключити анімацію найпростіше, причому одне і теж меню використовується у всіх версіях вікон: Windows XP; Windows 7; Windows 8; Windows 10 і ін.

Щоб відключити анімацію: зайдіть в “Панель управління” (в Windows 8.1 і 10 натиснувши на “Пуск” правою клавішею миші і вибравши з меню, а в Windows 7 і XP – зайти в “Пуск” і вибрати з правого боку) => система => Додаткові параметри системи. Також можна натиснути на “Мій комп’ютер” (ПК) правою клавішею миші, зайти в “Властивості” => і вибрати “Додаткові параметри системи”.

У вкладці “Додатково” в “Швидкодія” натисніть на “Параметри” => відключіть непотрібну анімацію, вибравши “Забезпечити найкращу швидкодію” => “ОК”

Відключити анімацію Windows

Android

Меню прихованих опцій для розробника дозволяє значно прискорити анімацію, або відключити її повністю.

Для початку включаємо меню для розробників – заходимо в “Налаштування” => загальні => Про телефоні => Відомості про ПО => тепер потрібно натиснути 7 раз по полю “Номер збірки”

Тепер натисніть стрілку назад і в меню загальні ви побачите “Опції розробника”, зайдіть в них і включіть їх => опускаетесь в самий низ поки не знайдете “Масштаб анімації” – тут ви можете як відключити її повністю, так і зменшити. Також в пунктах “Масштаб анімації при переході”, “Тривалість анімації” – можна відключити, або зменшити анімацію.

iPhone і IPad

Apple отримала багато скарг користувачів на швидкість анімації в 7 прошивці. З тих пір вони їх прискорили, але є ще спосіб зменшити анімації.

Відкрийте “Параметри” => загальні => Універсальний доступ => Зменшення руху => Установіть цю опцію за допомогою перемикача. Даним способом ви не можете відключити повністю анімацію, але можете її трохи зменшити.

Mac OS X

У Mac не дуже багато налаштувань, які дозволяю зменшити анімацію. Є тільки один спосіб трохи її полегшити – зайти в панель налаштувань Dock.

Відкриваємо “Системні налаштування” => Dock => тут в поле “Ефект при згортанні вікна” ви можете вибрати два варіанти: за замовчуванням стоїть “Джинн”, але ви можете змінити на “Просте зменшення”, тим самим полегшивши трохи анімацію.

Ссылка на основную публикацию