Пристрій і ремонт СВЧ (мікрохвильових) печей

Ремонт мікрохвильовок на дому (тому приклад) – коли виклику майстра не уникнути? Мікрохвильова піч, міцно влаштувалися в побуті сучасної людини, як і будь-який інший прилад, здатна виходити з ладу. Однак це зовсім не означає, що виробник випустив неякісну техніку.

Знос деталей – явище закономірне, ще ніхто не відміняв. Неакуратне поводження з НВЧ-піччю також рано чи пізно призведе недбайливого користувача до такої послуги, як ремонт СВЧ печей. Навіть ремонт мікрохвильовок Панасонік простіше, ніж ремонт СВЧ моделей.

Ремонт СВЧ печей на дому: найбільш поширені несправності та їх причини

 • Іскріння – трапляється через прогорання слюдяною пластини;
 • відсутність нагріву (погано гріє мікрохвильова піч) – вийшов з ладу магнетрон або високовольтний діод, конденсатор або запобіжник;
 • з печі йде дим – став непридатним силовий трансформатор. Цим часто страждають СВЧ печі LG;
 • СВЧ не включається – прийшов в непридатність мікроперемикач блокування дверей, який призвів до згорання мережевого запобіжника, або зламалася засувка двері. Це часта проблема мікрохвильовій печі Соло;
 • не обертається тарілка – став несправним приводний двигун.

Ремонт і пристрій мікрохвильової печі тісно взаємопов’язані. Прихід в непридатність навіть самої мікроскопічної деталі або схеми здатний залишити споживача без обіду.

Ремонт сенсорної панелі мікрохвильовки і кронштейна для мікрохвильової печі – явище також нерідке. Щоб прилад став працездатним, досить легкого дотику, який можна порівняти з користуванням сенсорним телефоном. Якщо споживач буде тиснути на кнопку, то поступово вона перестане запускати необхідну програму.

Перепади напруги в електромережі можуть стати причиною згоряння мікросхем.

Ремонт таймера мікрохвильовки може знадобитися в міру виходу з ладу будь-шестерні, якщо він – механічний. Не виключено, що причиною поломки стала несправність балансування механізму як у мікрохвильовки Samsung ME733KR.

Етапи і вартість ремонту мікрохвильовій печі

 1. Дзвінок в сервісний центр і виклик майстра;
 2. приїзд майстра в чітко обумовлені терміни додому до замовника;
 3. діагностика і тестування приладу;
 4. узгодження майбутніх робіт з замовником;
 5. ремонтні роботи.

Якщо для проведення ремонтних робіт потрібні були деякі комплектуючі та матеріали (зазвичай майстер має при собі все необхідне), то пізніше він включить їх у вартість ремонту мікрохвильовки з конвекцією і грилем.

Як правило, виклик майстра додому не оплачується. Дефектацию, або діагностику, замовник оплачує тільки в разі відмови від ремонтних робіт.

Ціна ремонту мікрохвильових печей представлена ​​наступним прейскурантом:

 • діагностика – 10 доларів;
 • ремонт (в залежності від категорії складності) – від 15 до 50 доларів. Стільки ж, до речі, варто мікрохвильовка Самсунг 711;
 • профілактичні роботи справних вузлів (очищення, змащування, заміна дрібних деталей, регулювання і налагодження, консультації) – 10 – 15 у. е .;
 • надбавка до вартості ремонту, виробленого в вечірні години, – 5 у.
Ссылка на основную публикацию