Приціл Ванги для арти world of tanks

Використання різних автопріцелов дуже допомагає під час активних боїв в грі World of Tanks, так як за допомогою них ви можете розраховувати більш точні координати при попаданні у ворожу техніку, використовується автоматичний режим наведення на ціль. Розглянемо, що таке приціл Ванги для арти world of tanks.

З безліччю оновлень, система активації прицілу Ванги постійно змінювалася

Потрібно було постійно змінювати параметри в аркадном і снайперський режимах.

Такий приціл дуже популярний серед моддеров, так як він має можливість тонкої настройки, що може вплинути на загальний статус в боях. Свою назву «Ванга» отримав через те, що точка прицілу схожа на червоне око, який може передбачити слабке місце супротивника, за аналогією того що ясновидиця Ванга, могла передбачити майбутнє. Він дуже популярний в різних мод-паках і здобув популярність у «нечесних» гравців.


Головна особливість автопріцела – це виявлення слабких місць у супротивника, причому навіть у танків з високою швидкістю, коли ви зловили ворога на мушку, ви з більшою ймовірністю проб’єте його слабке місце броні. За допомогою такого прицілу ви можете істотно поліпшити свою статистику в боях. У модпаках, як правило, використовуються обидва варіанти прицілів, і всі вони «допілівать» після виходу кожного оновлення.

Перший варіант: захоплення цілі – це коли автоматично наводиться на слабкі місця противника, щоб вдало вистрілити.

Другий варіант: це розрахунок траєкторії польоту снаряда по рухомим бойових одиниць.

В обох варіантах, можливо захоплювати мета як далеко, так і в зоні прямої видимості

Даний приціл особливо актуальний для артилерійських установок для ураження цілей на далеких відстанях. Однак не варто думати, що якщо приціл автоматичний, то він проведе бій за вас. Навіть з ним вам слід проявляти кмітливість в боях, приціл, наприклад, може виявитися марним, якщо мета буде закрита гусеницею. Такий приціл відмінно збереже вам смужку життя танка, оберігаючи вас від прямих влучень в гусеницю, і заощадить ваші снаряди.

Для того щоб встановити приціл Ванги для арти world of tanks вам необхідно скопіювати вміст скриптів і конфігурації в папку гри під назвою mods.

Налаштовувати параметри можна за допомогою текстового редактора, редагуючи xml скрипт, важливо прочитати інструкцію які значення можна змінювати, тому що якщо ви щось наплутаєте, приціл може і зовсім не заробити в грі.

Майте на увазі, що приціл Ванги занесений в чорний список заборонених модифікацій розробниками гри, і за його використання можна отримати бан.

Ссылка на основную публикацию