Призначення і переваги біполярного іонізатора повітря

На жаль, повітряне середовище житлових і офісних приміщень вельми далека від екологічних нормативів чистоти і ідеального рівня. Атмосфера великого міста сьогодні містить близько сотні різноманітних шкідливих хімічних сполук, згубних для людського організму.

Вчені встановили, що більшість захворювань людей пов’язано із забрудненою атмосферою. Стрімко зростаюча забрудненість повітря у великих містах змусила вчених до розробки сучасних іонізаторів повітря і зволожувачів повітря для будинку, робота яких спрямована на удосконалення екологічних умов і підвищення їх якості.

Люди, небайдужі до свого здоров’я, давно обзавелися кондиціонерами і очисниками-іонізаторами повітря. Однак спектр дії іонізаторів значно ширше, ніж, наприклад, у тих же очищувачів повітря. Так в ужиток людини увійшов біполярний іонізатор повітря та очищувач зволожувач повітря.

В принцип дії біполярного пристрої покладена попеременная вироблення негативно і позитивно заряджених аероіонів. Вентилятор з голки зриває аероіони і утворюється так зване хмара, що складається з аніонів та катіонів.

Рух закритого повітря в закритому приміщенні мінімально, тому очищене повітря не розсіюється, а складається з скупчень аероіонів, перемішування яких не відбувається досить довго. Перемішати ці зв’язки не здатний і вентилятор іонізатора, але головне тут те, що він не здатний і розподілити аероіони рівномірно по всьому приміщенню.

Можна сказати, що бажане знаходження людини біля приладу – в межах його роботи від 1,5 до 2 метрів як у осушувача повітря. Частина, що залишилася площа приміщення змінам не піддалася. Але це були перші, недосконалі прилади.

Сучасні іонізатори за кілька секунд зроблять повітря приміщення чистим, причому по всій його площі. Сучасні технології відновлюють природний баланс аероіонів в потрібному співвідношенні на будь-якої площі.

Переваги біполярного іонізатора

Купити біполярний іонізатор повітря необхідно з наступних причин:

Роботою біполярного іонізатора забезпечується компенсація аероіонної недостатності в дихальної зоні людини. До всього вищесказаного залишається тільки додати привабливий зовнішній вигляд цього приладу і його відносно легка вага.

Прилади можуть бути виготовлені з високоякісного пластику або масиву дуба і бука. Таким чином, вони легко впишуться в інтер’єр будь-якого приміщення.

Біполярний іонізатор повітря – відео

Ціна біполярного іонізатора повітря

Роздумуєте про те, де купити іонізатор повітря або очищувач повітря від пилу? Ну звичайно ж, в інтернет-магазині! Різноманіття моделей при доступних цінах порадує будь-якого споживача.

Такий корисний прилад з функцією відновлення свіжості повітря одночасно поліпшує самопочуття і зміцнює здоров’я мешканців приміщення. Для цього випадку підійде звичайний іонізатор, розрахований на невелике приміщення. А біполярна модель буде доречна в приміщеннях, які не насичених побутовою технікою (спальня, дитяча). Тут ще підійде очисник повітря від тютюнового диму.

Ті кімнати, які мають надлишок техніки, потребують уніполярному іонізаторі (хоча підійде і зволожувач повітря Bork), так як він нейтралізує велика кількість вже присутніх позитивних іонів.

Ціна іонізатора повітря може бути різною. Очистити мале приміщення зможе модель за 100 доларів, а більшу кімнату або офіс – прилад вартістю близько 400 у. е.

Ссылка на основную публикацию