Призначення і види промислових зволожувачів повітря

Здавалося б, система зволоження-очищення повітря промислового типу як і має бути розроблена ще на стадії проектування підприємства. І в разі, якщо це саме підприємство вже побудовано, а тим більше – функціонує, нова кліматична система йому «не світить». Ну хто зупинить складальну лінію, просто так, та не на один день. Не, не піде.

І тільки в разі капітального ремонту або перепрофілювання (яке теж супроводжується ремонтом), з’являється можливість впровадити зволожувач повітря промисловий, тим самим, «вбити двох зайців»: поліпшити повітря на підприємстві та виконати приписи СЕС (а вони, швидше за все, є).

Але є безліч підприємств, де певний рівень вологості – не просто «примха», а виробнича необхідність. І перше, що спадає на думку, це всілякі теплиці і парники аграрного сектора. Але тут якраз система зволоження розробляється ще на стадії проектувальної документації.

Зовсім інакше йде справа з очищенням повітря. Так як очищене повітря в цеху або на фабриці – це взагалі необхідність і звичайний очисник повітря промисловий в системі вентиляції, це просто виробнича необхідність.

І якщо з очищенням повітря на більшості підприємств все більш-менш нормально (інакше наслідки були б куди гірша, ніж підвищена стомлюваність працівників і зниження їх ефективності праці), то вологість повітря мало кого турбує. Найчастіше, вона якась «за бортом», така і всередині приміщення. А адже зволожувачі повітря для дитячої дуже потрібні!

переваги використання

А між тим, установка такого нескладного і недорогого пристрою, як промисловий ультразвукової зволожувач повітря в уже наявну систему вентиляції – і все в порядку. У підсумку ви отримаєте:

  • Збільшення продуктивності праці;
  • Зменшення тривалості «перекурів» (палять будуть рідше курити, а не палять – просто менше втомлюватися як при роботі зволожувача повітря Електролюкс);
  • Забезпечення належних умов не тільки для працівників, а й для матеріалів, а також обладнання;
  • Зниження рівня статичної електрики (якщо це актуально).

Область застосування

А місць, де необхідний рівень вологості, не просто примха, а виробнича необхідність, набагато більше, ніж здається на перший погляд. Ось деякі з них:

У приклад – промисловий зволожувач повітря – відео

Ось лише деякі галузі виробництва і зберігання, де знайдуть застосування промислові ультразвукові зволожувачі повітря. А де ще їх використовувати – вирішуйте самі.
Вдалого використання.

Ссылка на основную публикацию