QComment.ru: покупка коментарів стає все більш популярною

На думку фахівців, попит на покупні коментарі незмінно зростає. Подібна реклама залучає нових відвідувачів, формує довіру клієнтів і підвищує впізнаваність бренду або забезпечує зростання продажів.

QComment.ru працює з багатьма PR-агентствами, інтернет-магазинами і різними сервісами. До послуг компанії вдаються не тільки новинні сайти, яким потрібно спровокувати суперечки і обговорення матеріалу, а й артисти і відео-блогери, які мають канали на Youtube. Клієнтами також є групи в соціальних мережах, яким необхідно набрати велику кількість лайків і репостов.Очевідно, що будь-який блог, будь це відео-канал або текстовий журнал, потребує в обговореннях. Завдяки коментарям на сайті починаються дискусії, читачі залучаються до діалог, проводять більше часу на сайті і неодноразово повертаються на нього, щоб продовжити спілкування.

Коментарі не менш важливі і для інтернет-магазинів. Користувачі охочіше довіряють сайту з великою кількістю відгуків про товари, що незмінно впливає на кількість продажів. Біржа коментарів QComment.ru пропонує своїм клієнтам репости, лайки, ретвіти і збільшення кількості передплатників – все, що може спровокувати призначену для користувача актівность.QComment.ru пропонує осмислені, без граматичних помилок коментарі та перевірку результату перед оплатою. Купити коментарі можна за фіксованими тарифами від 1-го гривень. Оплата може проводитися за допомогою Webmoney, Qiwi, Яндекс.Деньги, Інтеркаси або Робокасса.

QComment.ru також анонсував редизайн свого сайту і інтерфейс особистого кабінету. За словами представників компанії, оновлений сайт вийде на новий рівень, а інтерфейс стане ще більш зручним та зрозумілим для користувачів. Також готові плагіни для DataLife Engine і WordPress, які працюють з API компанії і дають можливість замовляти коментарі прямо з адміністративної панелі клієнтської CMS. На сайті додана можливість встановити доступ до проектів для авторів тільки з певних країн або міст, а також обмеження на кількість робіт з однієї IP-адреси. Таке обмеження рекомендується встановлювати тільки при гострій потребі, так як це знижує швидкість виконання работ.QComment.ru додали окремі тарифи для Яндекс.Карт, Apple Store, Google Play, Google maps, Товары@Mail.ru і «Жовті сторінки» yell.ru . Тарифи в одній категорії з Яндекс.Маркет і роботи оплачуються тільки в разі проходження модерації.

Ссылка на основную публикацию