Qiwi – самий практичний сервіс електронних платежів


Qiwi – самий практичний сервіс електронних платежів

Що за птах – це Qiwi?

Віртуальний платіжний сервіс Qiwi був створений в 2007 р в Україні. Завдяки вдалому назві, викликає асоціацію чи з дивакуватої птахом, то чи з заморським фруктом, він швидко привернув увагу молодої аудиторії. Операції купівлі товарів в інтернет-магазинах, поповнення Гаманця і перекази між користувачами стало зручно проводити як через звичайні платіжні термінали, так і через віртуальний кабінет на сайті або мобільні додатки. У 2012 р було підписано угоду між QIWI і Visa, що дозволило користувачам виробляти стандартні операції з картами в супермаркетах, сервісних установах і банкоматах. Все це багато в чому вплинуло на популярність сервісу, і вже в 2013 році його загальний оборот коштів склав 6,17 млрд руб.

Що являє собою сайт qiwi.com?

Щоб стати користувачем системи QIWI, перш за все необхідно провести реєстрацію на сайті. Все, що вам для цього буде потрібно – доступ в Інтернет і мобільний телефон. Процес реєстрації нового користувача здійснюється на інтуїтивно зрозумілому рівні і займає не більше пари хвилин.

Цьому сприяє відмінно пропрацював сайту, а яке ви не знайдете нічого зайвого. Для зручності відвідувачів з різних країн сайт представлений в двох версіях – російськомовної і англомовної. Стартова сторінка вітає вас зручною формою авторизації / реєстрації, а також наочною грамотно виконаної презентацією, з якої ви зможете дізнатися про функціональні особливості та переваги сервісу.

Реєстрація здійснюється за номером телефону (дана опція доступна для користувачів з 20 з гаком країн світу) з подальшим отриманням вами коду підтвердження через СМС, тому вам не доведеться забивати собі голову «зайвими» логінами.

Після реєстрації вам автоматично присвоюється віртуальна карта QIWI Visa Card. Це робиться абсолютно безкоштовно і дозволяє зробити роботу з особистим рахунком зручнішою. Номер віртуальної карти надсилається вам у СМС-повідомленні, і ви можете скористатися нею в будь-яких віртуальних магазинах і сервісних центрах, що підтримують оплату через Visa. Дана карта працює тільки з грівенмі і має на увазі певні обмеження: 600 тис. Руб. / Тиждень для оплати в вітчизняних інтернет-магазинах і 1000 $ в рублевому еквіваленті для оплати покупок в інших країнах.

При бажанні користувачі можуть оформити QIWI Visa Plastic. Це можна зробити як платно, так і безкоштовно – при покупці на певну суму. Пластикова карта може бути використана повсюдно і в «реальному світі» – для покупок в супермаркетах і магазинах, оснащених терміналами, зняття грошей в банкоматах.

Ссылка на основную публикацию