Радянська гілка танків в World of Tanks

По праву найунікальнішої в грі може вважатися радянська гілка танків в World of Tanks. З її допомогою можна отримати можливість досліджувати універсальні машини, на яких захищали батьківщину наші діди і прадіди.

Дана гілка нараховує безліч різноманітної техніки – це 70 танків, гра на яких доставляє безліч задоволення

Якщо порівнювати цю гілку з усіма іншими представниками World of Tanks, то можна точно зазначити, що ця техніка найзбалансованіша, нею легко управляти і серед різноманітності можна знайти відповідний під потреби і переваги агрегат.

Кожен з представників радянської гілки має приблизно середні показники. Ця техніка задоволена рівна у всьому відносинах і по всіх параметрах. Тому виразних мінусів радянська гілка танків в World of Tanks НЕ назбирала, кожен з її представників унікальний і повністю віддається покладеним на нього завданням, тому танковать на такій техніці одне задоволення. Але з чого ж почати?

Для вивчення техніки часів СРСР новачкові найкраще почати зі середніх танків

Але, якщо помилитися ви не боїтеся, то краще спробувати кожен з напрямків і вибрати для себе найбільш комфортне. Для гравців, які тільки знайомляться зі світом танків, потрібно щось динамічне і маневрений, це все є у середньої гілки танків.

Це допоможе отримати перші позитивні емоції від гри, відчути азарт, включиться в бій. Дійшовши до Об’єкту 430, можна сміливо переходити до тяжам, а потім вже до легким танкам і артилерії.

Зі снайперською технікою найскладніше грати, вона довго гойдається і вимагає певних навичок, які поки що відсутні у новачка. В процесі гри можна буде зрозуміти, що вам більше подобається і на який гілці ви хотіли б зупинитися.

У плані прокачування це сама затяжна гілка, яка іноді лякає своєю різноманітна вибору.

Однак в ході гри стає зрозуміло, що гойдається техніка легко, гра приносить задоволення і кожен з агрегатів унікальний і цікавий по-своєму. Роблячи свої перші кроки в World of Tanks, потрібно не сумніватися у виборі, а відразу починати з радянської техніки.

З її допомогою можна швидко розібратися в суті гри, набратися досвіду, заробити хорошу статистику, розкрити тонкощі і особливості ігрового процесу. У цьому суворому світі техніка СРСР дозволяє закласти якісну основу для подальшої гри і перемоги в складних битвах.

Ссылка на основную публикацию