Рангові бої в World of Tanks

Новий режим і новий сезон рангових боїв тільки для десятих рівнів, через безліч проведених експериментів створити щось нове але на старий лад (можливо це ранжування гравців по ськіллу?).

Бої як і зазвичай будуть проводитися 15 танків на 15 танків, без взводів, чистий скилл (вміння). У рангових боях, балансувальник буде розподіляти гравців за рангом, однаковий пріоритет проти рівного рангу, для однакового умови, але теж буде плюс \ мінус один ранг і це нормально.

Рангових бої 2019 – Новий сезон

Ранги в WoT

Такі битви будуть проходити в стандартному форматі: 2 команди по 15 гравців. Особливість полягає в тому, що в баталіях братимуть участь тільки танки 10-го рівня.

Умови бою відповідають режиму випадкового бою: перемагає команда, повністю знищила танки суперників або захопила базу.

Однак тут аналогія і закінчується. Ключовою особливістю рангового бою є персональний результат. Суть задуму полягає в наступному: показуючи високу результативність гри, танкісти будуть просуватися вгору в рейтингу, підвищуючи свій ранг, отримуючи цікаві нагороди і призи.
Якщо танкіст потрапляє в топ-12 переможців або в топ-3 програв складу він отримує шеврон. Шеврони – це ключ до отримання чергового рангу. Щоб піднятися на першу сходинку в рейтингу і стати володарем першого рангу вистачає одного шеврони, але потім умови будуть поступово ускладнюватися.

Потрібно уточнити, що ранги 1 та 5 – це своєрідні чекпоінти, що зберігають ігровий прогрес. По суті, це точки відліку, звідки гравці можуть рухатися далі в системі рейтингу.

Цікаво, але 5 ранг є максимально можливим для аккаунта. Досягнувши вершини, починає підвищуватися ранг техніки. Тут діє той же принцип: персональний внесок в результат бою підвищує ранг танка. перемагаєш в рангових боях, прогресуєш і отримуєш нові ранги. Кількість рангів 1, 2, 3, 4, 5 – ранг.
програєш – перші топ 3 гравця команди, що програла, не тільки не втрачають ранг, але і продовжують рух вгору по досягненню найвищого рангу. Перший і п’ятий ранг є не горючих.Що робити якщо набрав 5 ранг в World of Tanks? Відкриваються нові можливості у гравців, з’являються ранги машин. Чим більше рангів машин ви нафарміте, тим вище місце ви займете в підсумковій таблиці.

Сезон рангових боїв

Рангові бої розбиті на сезони. Сезони рангових боїв зробили спеціально не надто довгими – всього МІСЯЦЬ. В рамках сезону рангові бої розбиті на етапи. Де після кожного етапу результати будуть скидатися. За підсумками кожного сезону формується таблиця кращих гравців – це ЛІГИ, всього ліг буде три. Кращі гравці увійдуть до першої ліги, хто по середині в другу лігу і інші в третю. Всі нагороди в рангових боях будуть нараховуватися за підсумками сезонів.

Нагороди за рангові бої

Головна нагорода за рангові бої будуть спеціальні ящики, в яких будуть бустера, кредити, вільний досвід, навіть ігрове золото.Спеціально для рангових боїв додається нова нагорода у вигляді бонових, яка додасть додаткової мотивації гравцям. Пропрацювали до дрібниць і врахували досвід попередніх режимів.
За бони можна буде купувати два види нагород:
передбойовому інструкції – покращують характеристики екіпажу, але діють лише один бій.
вдосконалене обладнання – збільшені показники звичайного обладнання встановлюється на танк. Коштувати будуть дуже дорого і в бонах.
Використовувати передбойовому інструкції і вдосконалене обладнання можна буде разом, для того щоб максимально посилити танк. У майбутньому розглядається можливість додавання бонів в інші режими World of Tanks – питання часу.

БОНИ

Зміни в економіці. У рангових боях передбачена додаткова система фінансування. Гравцям нараховують стандартна кількість кредитів за результатами бою, плюс до цього, додаються фінансові бонуси за отримання чергового рангу, виконання спеціальних ЛБЗ. До цього додається призове спорядження і особисті резерви. Коли сезон рангових боїв добігає кінця, учасникам нараховують бони – нову грошову одиницю, яку неможливо придбати в ігровому магазині. Бони витрачаються на придбання модернізованого обладнання та «передбойовому інструктаж», які істотно підвищують результативність екіпажу і машини в цілому. Кількість нарахованих бонів залежить від ефективності гравця.
В майбутньому швидше за все з’являться і нові способи заробітку бонів, але поки в оновлення 9.19 планується що рангові бої будуть єдиним способом.
бони – нова валюта WoT, заробляється виключно в Республіці Білорусь. Бони не можна купити, а можна лише заслужити в грі, нарахування яких проводиться після завершення сезону \ етапу. Витрачати Бони можна на нове доданий обладнання в патчі 9.19.

вдосконалене обладнання

Вдосконалене обладнання – збільшені показники звичайного обладнання встановлюється на танк. Коштувати будуть дуже дорого і в бонах.
Покращене обладнання купується за бони, де не можна використовувати два однакових обладнання на одному танка. Встановлюються в слоти зі звичайним обладнанням. Вартість в бонах велика, а знімається також за 10 одиниць голди.

передбойовому інструкції

Передбойовому інструкції – покращують характеристики екіпажу, але діють лише один бій. Так само, додається новий слот для додаткових бафов (передбойовому інструкції), щось схоже на додаткове голдовое спорядження додають бонуси до обладнання або екіпажу, але тільки на один бій.
Передбойовому інструкції – для обладнання.
Збільшує ефект встановленого обладнання.
Передбойовому інструкції – для екіпажу.
Допомагає прокачати перк на один бій або ж поліпшити встановлений, але отримати два ефекти одночасно не можна.Використовувати всі вводяться нововведення за бони на абсолютно будь-який клас техніки і рівня, для всіх видів боїв.

Ссылка на основную публикацию