Реалтек аудіо драйвер для windows 10: інструкція для користувача

Windows 10 виявилася вельми цікавою операційною системою, зі своїми недоліками і перевагами. До речі кажучи, раніше я вже піднімав це питання, про що ви можете почитати в одному з попередніх матеріалів. Так ось, одним з відвертих мінусів останньої редакції операційки від Віндовс є те, що в системі «злітають» старі драйвера, і багато програм просто перестають працювати.

Нерідко така проблема трапляється і зі звуковим драйвером Realtek High Definition Audio. Само собою, з таким результатом ніхто миритися не збирається, а тому є сенс подумати над вирішенням проблеми.

оновлення драйвера

Перше, що спадає на думку – оновити Реалтек аудіо драйвер для windows 10. На жаль, не завжди це допомагає, і частина користувачів продовжує мучитися і шукати причини відсутності звуку. Таким чином, виходячи з того, що у більшості користувачів, які перейшли на «десятку», спостерігається така проблема, можна зробити висновок: звуковий драйвер Realtek High DefinitionAudio некоректно працює з Windows 10.

Що робити?

Мій варіант рішення не можна назвати панацеєю, однак він допоміг не тільки мені, а й багатьом іншим користувачам, тому я можу сміливо його рекомендувати і вам. Отже, необхідно виконати такі кроки:

  1. Введіть в пошуковику модель свого ноутбука або ж модель материнської плати, додайте в кінці «support» (без лапок). На мій погляд, краще починати пошуки на сайті виробника пристрою, а не на розробника (того ж Realtek).
  2. Перейдіть на відповідний сайт і відкрийте розділ підтримки і знайдіть аудіодрайвер, які можна завантажити.
  3. Якщо в списку операційних систем відсутня «десятка», не турбуйтеся, виберіть 7-ку або 8-ку. Головне, щоб обрана ОС збігалася з розрядності з вашої.
  4. Встановіть вибрані драйвери.
  5. Перезавантажте комп’ютер.

Після включення комп’ютера, перевірте, встановився драйвер (для цього увійдіть в «Диспетчер пристроїв» – «Властивості драйвера»).

Якщо нічого не змінилося, значить, драйвер просто не встановився на систему, і звучання від свого комп’ютера ви як і раніше не досягнете. До речі, цю маніпуляцію я настійно рекомендую виконати, тому як установники багатьох виробників не повідомляють про помилку.
Що в такому випадку робити? Як один з варіантів, спробуйте:

  1. Видалити звукову плату, а також всі пристрої розділу «Аудіовходи і аудівиходи» через диспетчер пристроїв. Краще, якщо ви зробите це разом з драйверами.
  2. Відразу після видалення необхідно запустити установника (в т.ч. і через режим сумісності).
  3. Якщо драйвер як і раніше не встановлюється, виберіть в диспетчері пристроїв «Дія» – «Оновити конфігурацію устаткування».
  4. Перезавантажте комп’ютер.
Ссылка на основную публикацию