Ребаланс КВ-5 і що станеться з пільговими преміум танками

Розробники продовжують працювати над поліпшенням гри, діставшись нарешті до преміумного техніки з пільговим рівнем боїв. Почнемо з того, що першою ластівкою в рішенні проблем з дисбалансом техніки стало оновлення 9.18.

Старожили гри напевно пам’ятають, що до виходу цього патча було цілком реально потрапити на танку 4-го рівня в бій до «дев’яткам» і понуро витрачати боєзапас, дряпаючи фарбу на бортах важко броньованих супротивників.

Після перекладу клієнта на нову систему балансування боїв дана неприємність зникла, і більшість гравців зітхнуло з полегшенням. Однак незначні проблеми залишилися, і стосуються вони «пільговиків».

Зміни для «пільгових» преміум танків

Щоб зрозуміти суть проблеми, має сенс розібратися з її актуальністю. Примітно, що більшість власників «пільговиків» взагалі не відчувають негативу і цілком задоволені поточним станом. В цілому, це цілком виправдано. Почнемо з того, що новий балансувальник складає списки команд таким чином, щоб кожен з гравців зустрічався з противниками з різницею 1-2 рівня в більшу або меншу сторону. Наприклад, якщо ви вирішуєте нагнути рандом на улюбленому «Королівському Тигре», ситуація буде розвиватися за двома сценаріями:

  • Ви опиняєтеся в ТОПі і нагинатися супротивників.
  • Ви опиняєтеся в жо .. низу списку, зустрічаючись з Е-100 і.

У цьому плані, пільгові премії виявляються в більш привілейованому становищі. Такі машини закидає максимум до «дев’яткам». Безумовно, це явний плюс для танкістів, але балансувальник довше формує списки команд для таких машин, що в цілому збільшує тривалість очікування виходу в бій.

Далі ситуація розвивається ще сумніше: віддавши всю техніку 9-го рівня «пільговикам», які вирішили нафарміть срібла, електронні мізки балансувальника впадають в ступор, розмірковуючи над тим, як укомплектувати команди для боїв «десяток». Рішення напрошується просте: на заклання йдуть машини VIII рівня.

Для власників пільгової техніки теж не все проходить гладко. Такі премії помітно поступаються за характеристиками однокласникам, тому потрапляючи в однорівневі бої, виявляються в невигідному становищі. Ребаланс ТТХ і доопрацювання балансувальника допомагають вирішити обидві проблеми.

При цьому розробники не збираються валити загальну концепцію машин після внесення змін. Справедливості заради відзначимо, що подальше використання переробленої техніки залишається на розсуд танкістів. Гравцям, кататися бої на пільгових прем танках пропонується вирішити:

  • Залишити машину зі зміненими характеристиками в ангарі.
  • Обміняти танк на іншу преміумного техніку, доплативши трохи золота.

Вартість такого обміну складе 2 000 голди.

Зміни КВ-5

Ребаланс КВ-5 буде першою зміною в рамках оптимізації «пільговиків». По суті, танку відводиться функція піддослідного кролика, і розробники вже озвучили повний список запланованих змін.

Ап КВ-5:

  • Бронепробітіе підніметься до 218 і 243 мм для бронебійних підкаліберних боєприпасів.
  • Альфа зросте до 330 одиниць, але цей пункт поки не затверджений.
  • Покращиться лобова проекція броні: вежа 220 мм, башточки радиста і мехвода – 200 мм, вежа навідника 190 мм.

Нерф КВ-5:

  • Броня танка «схудне» в кормі і бортах.

За задумом розробників, дідок КВ-5 має бути трансформований в ідеальний танк прориву, при цьому, не перетворюючись на непробивну сталеву громадину.

Замість висновку додамо, що заявлені характеристики не є остаточними, тому можуть змінитися за результатами тестування.

Ссылка на основную публикацию