Red Dead Redemption 2 розкрили в двогодинному геймплее

До масштабного релізу одного з найбільш очікуваних проектів під назвою Red Dead Redemption 2 залишаються лічені години. І інтерес потенційної аудиторії доходить до свого апогею. Трохи скрасити очікування може дуже інформативний відеоролик, який не так давно потрапив в мережу. Це свого роду двогодинна ілюстрація геймплея, записана в відмінній якості.

Кадри з Red Dead Redemption 2

Один з користувачів Ютуб опублікував запис свого проходження вестерна за допомогою консолі Xbox One X. Для цього були встановлені настройки якості зображення 4К, хоча саме відео знімалося при 1080р.

У своєму ролику геймер спробував показати всі найважливіші аспекти проекту, а також зазначив чудову роботу групи розробників, яка не дарма витратила стільки часу на реалізацію своєї ідеї. Абсолютно все опрацьовано до дрібниць. Навіть під час того, як геймер обідає, видно, як після кожного укусу їжі стає менше. А момент, де герой збирає внутрішні органи убитих тварин і здирає з них шкуру і зовсім вразив ентузіастів. Ці сцени виглядають настільки реалістично, що часом доводять до жаху тих, хто не звик споглядати подібне.

//youtu.be/Zu1GH6sXMBw

Геймер також вирішив трохи відхилитися від сюжетної лінії, і пройшов один побічний квест. Він мав на увазі упіймання вельми небезпечного злочинця, який підняв «на вуха» всю округу. Крім того, в завданні було сказано, що злощасного медика потрібно було доставити живим, хоча той і стрибнув у річку, ризикуючи не тільки своїм життям, а й перспективами самого героя. У підсумку, йому довелося бігти вздовж берега, намагаючись повернути на сушу втікача за допомогою ласо.

Особливо вражає фізика гри. Тут все виглядає дуже реалістично. Варто тільки подивитися, наскільки правдоподібно виглядає стрибка головного героя на коні. При цьому, і навколишні краєвиди радують своєю деталізацією, що дозволить геймеру відчути повне занурення у віртуальний світ Дикого Заходу.

У ролику також були показані і інші завдання, які доводилося виконувати за сюжетом. Одного разу він навіть потрапив у пастку, яка була підготовлена ​​лютими бандитами. Однак, навіть проявивши всю свою кмітливість герою не вдалося вижити. А це говорить про те, що багатьом пройти з першого разу вестерн без помилок просто не вдасться.

В цілому, ролик вийшов дуже інформативним і показує не тільки специфіку завдань, а й свободу дії. Наприклад, гравець бив одне з місцевих, щоб отримати гроші, а також влаштовував перестрілки, через що був оголошений в розшук.

Нагадаємо, що вихід Red Dead Redemption 2 відбудеться вже сьогодні вночі. Реліз ж для ПК відбудеться тільки в наступному році.

Ссылка на основную публикацию