Редагуємо відео через браузер за допомогою WeVideo


Редагуємо відео через браузер за допомогою WeVideo

Сучасне життя мобільна, як ніколи. Хмарні сховища, смартфони з гігантським функціоналом, ноутбуки та планшети – все це оточує нас і ми користуємося всіма благами технологічного прогресу. Трапляється так, що зберігши файл на одному пристрої, вам потрібно відкрити його на іншому і нам на допомогу приходять хмарні сервіси. На цьому все не закінчується. Сьогодні, ви зможете навіть такі ресурсомісткі операції як редагування відео, здійснювати прямо через браузер.

Ще кілька років тому такої можливості у користувачів ПК не було. Зараз же існує розширення для браузера ChromeWeVideo, яке являє собою, невеликий відеоредактор, здатний працювати з відеофайлами завантаженими в Google Drive. Особливо зручно користуватися таким сервісом, коли потрібно вирізати пару зайвих сцен або кадрів перед показом.

Використання WeVideo

Для початку ми встановимо саме розширення WeVideo з магазину Crome Web Store і створимо новий проект. Для цього вам потрібно ввести в порожнє поле ім’я майбутнього проекту і натиснути на велику синю кнопку «Створити проект».

WeVideo має три режими редагування. Якщо ви не хочете займатися розкадровкою та іншими примхами, але вам потрібно вирізати зайві шматки з відео, то потрібно вибрати режим Timeline. Цей режим дозволяє без технічних знань працювати з відеороликами і видаляти зайві сцени.

Далі вам потрібно завантажити в додаток файл, який піддасться зміни. Якщо відео у вас на комп’ютері, то можна просто перетягнути його у вікно браузера з запущеним розширенням. Якщо ж ви використовуєте інший комп’ютер, то доведеться завантажити його з сховища Google Drive. Для цього потрібно дати доступ WeVideo до вашого аккуанта в Google Drive. Після цього просто перейдіть до потрібного файлу і почніть редагування.

Перед тим як почати редагування дочекайтеся остаточної синхронізації відео, яка може зайняти кілька хвилин в залежності від розміру файли. Після того як завантаження буде завершена, відео з’явиться в відведеному вікні вашого проекту. Перетягніть відео на шкалу часу щоб почати роботу з файлом, як показано на малюнку:

Якщо ви раніше вже користувалися іншими відеоредакторами, то швидше за все, інтерфейс здасться вам знайомим, а в його використанні не виникне проблем. Вам буде потрібно вказати початок і кінець сцени, яку ви хочете видалити. Після цього виберіть значок «ножиць» в вгорі інтерфейсу плеєра щоб видалити непотрібні кадри.

Ви вибрали зайвий фрагмент і натиснули на «ножиці». Тепер перетягніть вийшов шматок в вікно превью, це дозволить вам видалити зайве відео. Далі, вам потрібно з’єднати залишилися сцени між собою. Просто перетягніть їх ближче один до одного. Також в арсеналі WeVideo є безліч ефектів, які зможуть зробити перехід більш плавним і очікуваним.

Для того щоб зберегти відео, вам буде потрібно натиснути кнопку «Опублікувати», яка знаходиться на панелі інструментів. Хочеться відзначити, що WeVideo експортує відео з роздільною здатністю 480р і вставляє свій логотип у верхній правий кут ролика. Для того щоб отримати відео в кращому дозволі і позбутися від водяного знака, вам доведеться заплатити пару доларів за зняття обмежень. Ви також зможете опублікувати відео в своєму аккуанта на Google Drive і завантажити його при необхідності.

Ось власне і все!

Звичайно, додаток WeVideo не ідеально. Швидкої роботи з файлами в найближчим часом не здадуться. Наскільки я зрозумів, всі процеси редагування проходять на серверах компанії, а значить, браузер постійно завантажує і викачує змінені файли. Втім, застосування додатком все ж знайдеться. Якщо вам потрібно відредагувати ролик по швидкому, а на наявному під рукою комп’ютері немає повноцінного редактора, то WeVideo заощадить вам час на пошук, завантаження і установку редактора на комп’ютер.

Ссылка на основную публикацию