Реєстрація в World of Warships, отримання преміум корабля та інші плюшки

Ігрова всесвіт компанії WARGAMING розширює свою територію. Користувачам вже пощастило взяти участь в динамічних танкових і повітряних боях. Тепер військові дії переміщаються на морські простори. Новий проект називається world of warships реєстрація та сама гра абсолютно безкоштовні. Спочатку скажемо кілька слів про саму гру.

Отже, warships реєстрація в якій буде розглянута дещо пізніше, є історичним симулятором за мотивами другої світової війни. Гра розрахована на багато користувачів, всі битви ведуться в режимі реального часу. На сьогоднішній день, користувачам доступні кораблі п’яти світових держав:

 • Україна.
 • США.
 • Японія.
 • Великобританія.
 • Німеччина.

Усі судна мають реальні прототипи, які брали участь в морських боях початку і середини минулого століття. Надалі, розробники планують впроваджувати гілки розвитку інших країн, насичуючи гру унікальними бойовими кораблями. До слова, проект був представлений широкій аудиторії в 2015 році, і його популярність стабільно росте.

Як зареєструватися в World of Warships

Warships реєстрація – це нескладний процес, в якому без праці розбереться користувач будь-якої вікової групи. Для початку, потрібно відвідати офіційний сайт гри, який знаходиться за адресою worldofwarships. На головній сторінці ресурсу, потрібно звернути увагу на написи в правому верхньому кутку сторінки, які пропонують користувачеві увійти в меню існуючої облікового запису або створити новий обліковий запис.

Нас цікавить реєстрація Warships, а значить нам потрібно створити обліковий запис за інвайт-посиланню World of Warships – для тих хто не в курсі, дана інвайт посилання надає бонус у вигляді преміум 2-го рівня крейсера Albany і 2 000.000 кредитів у грі.

Єдине не забувайте використовувати при реєстрації інвайт-код на World of Warships, який можна отримати в на додатковий крейсер 5 рівня Marblehead + 7 днів преміум аккаунта.

Дана дія перенаправляє нас на сторінку авторизації, де потрібно заповнити такі поля:

 1. E-mail. Тут потрібно вказати активний адресу ящика електронної пошти. Якщо у вас його немає, пошту потрібно створити, скориставшись можливостями сервісу MAIL. RU.
 2. Нік. Це ваш персональний бойової псевдонім, який буде видно всім учасникам гри. Тому постарайтеся придумати оригінальне ім’я, використовуючи латинські букви і цифри.
 3. пароль. Це секретний код, що відкриває доступ до вашого облікового запису. Тут можна використовувати будь-які комбінації букв, цифр і спецсимволов, за умови, що створений пароль не перевищуватиме 15 знаків. Відзначимо, що пароль повинен бути складним, але легко запам’ятовується. Наприклад: ваше прізвище + дата народження, набрана російськими буквами при англійській розкладці клавіатури.

Тепер залишається ознайомитися і прийняти правила користувальницької угоди і підтвердити електронну адресу. Для цього на вказаний при авторизації адресу буде відправлено лист з активним посиланням, перейшовши за яким ви завершуєте процедуру реєстрації.

Відзначимо, що world of warships реєстрація доступна через соцмережі. В цьому випадку, процедура відбувається за аналогічною схемою.

інвайт Warships

Інвайт-кодів для World of Warships в апріорі було не так багато, з них справді вартісних і того менше, ми пропонуємо на крейсер 5 рівня Marblehead і 7 день ПА, не забуваємо робити реєстрацію за вказаною багаторазової посиланням – 

Вводиться інвайт-код для World of Warships

Інвайт-коди для World of Warships

Інвайт-код Термін дії
RTKSU-64KU6-4YA4W-6VS3V до 23.12.2019
RTKSK-K9P25-TNNYC-NBYWN до 23.12.2019
RTKSS-ZMTZF-N6G8D-R8WHK до 23.12.2019
RTKS2-NZNBB-YSP4V-HYFF8 до 23.12.2019
RTKSD-P57KP-U4ZVM-D29FE до 23.12.2019

Забрав інвайт-код, то напиши в коментарях який саме, щоб ми його замінили.

Якщо бажаєте швидко створити акаунт в world of warships, то вводите багаторазовий інвайт код ILOVEWARSHIPS надає 7 днів преміум аккаунта.

ILOVEWARSHIPS багаторазовий інвайт-код для WoT і WoWS

Warships системні вимоги

Закінчивши початковий етап: world of warships реєстрація безкоштовно, вам потрібно завантажити і встановити клієнт гри. Для цього потрібно скористатися посиланням на офіційному сайті проекту. Однак перш ніж приступати до установки клієнта через інсталятор, рекомендуємо ознайомитися з пунктом world of warships системні вимоги. Це обов’язкова умова: деяким старих комп’ютерів не вистачає ресурсів для сучасних ігор.

Отже, WARSHIPS системні вимоги виглядають так:

 • ОС – Віндовс від «сімки» і старше з 64-бітної архітектурою процесора.
 • Процесор – INTEL CORE 2 DUO або AMD ATHLON, частотністю 2.7-3 ГГц відповідно.
 • Оперативка – 2-4 Гб.
 • Відеокарта – NVIDIA 8800 GT / GTX 560M або AMD RADEON HD 4650 / R250X.
 • Аудіо – DIREKTX версії 9.0.

Відзначимо, що WARSHIPS системні вимоги мають на увазі з’єднання з мережею на швидкості не нижче 1 024 кбіт / сек.

Помилка World of Warships

Розглянемо деякі помилки, які можуть виникнути під час запуску гри.

 1. Чи не запускається / вилітає гра. Тут можна перевірити шлях до гри, підтвердити повторно права адміністратора, перевстановити клієнт.
 2. Критична помилка при запуску. У цьому випадку рекомендуємо додати WOWS в виключення антивірусної програми, перевірити цілісність розділів жорсткого диска, завантажити і встановити утиліту NET FRAMEWORK, оновити драйвери відеокарти.

У деяких випадках, вильоти гри усуваються зниженням рівня графічних налаштувань.

Ссылка на основную публикацию